2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه چیزی میگم با سالها تجربه ی زندگی...حرص همسرت رو درنیار اولا.

دوما اگر چیزی ناراحت و غمگینت کرده فقط حرف بزن باهاش توی زمان مناسب.

سوما اگر قدر خوبیت رو نمیدونه فقط خوبی رو قطع کن،بهش میگن تنبیه با حذف عمل مثبت.

دوست پسرت ک نیست،شوهرته،یهو زندگیت ماه ها داغون میشه سر یه رفتار بچگانه

خب موضوع چیه کامل بگو راجب چی میخوای حرصشو در بیاری

همه کار میکنه حشیش هم میکشه و مشروب هم میخوره همه راه ها رو امتحان کردم تا با رفیقاش نگرده ولی بخوبی نمی‌فهمه منم بهش گفتم میخوام بد بشم به مردها دیگه فکر میکنم الان نمیدونم چیکار کنم بد باشم حرصش در بیاد 

یه چیزی میگم با سالها تجربه ی زندگی...حرص همسرت رو درنیار اولا. دوما اگر چیزی ناراحت و غمگینت کرده ...

درسته حرفای شما ولی خیلی باهاش حرف زدم همه راه امتحان کردم خیلی داغونم کرده عوض نمیشه 

2738
همه کار میکنه حشیش هم میکشه و مشروب هم میخوره همه راه ها رو امتحان کردم تا با رفیقاش نگرده ولی بخوبی ...

عزیزم با این چیزهایی که تعریف میکنی مشخص اصلا خودش نیست که بخوای حرصش و دربیاری اصلا ارزش زندگی کردن نداره که بخواب بخاطرش کاری کنی

درسته حرفای شما ولی خیلی باهاش حرف زدم همه راه امتحان کردم خیلی داغونم کرده عوض نمیشه 

معلومه ک عوض نمیشه.ادما توی بزرگسالی عوض نمیشن واقعا ماها هیچ چاره ای نداریم جز پذیرفتنشون ب همون شکلی ک هستن،اما توام خودت رو با زیادی خوبی و محبت کردن زجر نده،در حد لیاقتش و فهمش از خوبی فقط باهاش باش

عزیزم با این چیزهایی که تعریف میکنی مشخص اصلا خودش نیست که بخوای حرصش و دربیاری اصلا ارزش زندگی کردن ...

زیاد نمیخوره ماه یبار مشروب میخوره ماه یبار شاید حشیش بیشتر هفته یبار 

معلومه ک عوض نمیشه.ادما توی بزرگسالی عوض نمیشن واقعا ماها هیچ چاره ای نداریم جز پذیرفتنشون ب همون شک ...

مشکل همینه نمیتونم خودمو عوض کنم  دیشب مشروب خورده بود با رفیقاش  باهاش دعوا کردم و تا الان قهرم ولی بد چند روز آشتی میکنم بی حد محبت میکنم 

زیاد نمیخوره ماه یبار مشروب میخوره ماه یبار شاید حشیش بیشتر هفته یبار 

بالاخره آدم عادی نیست چرا باید مصرف کنه مخصوصا حشیش و 

بنظر من اینکه بخوای لجش و دربیاری بچگونه ست 

بشین باهش رک صحبت کن و ناراحتی هاتو بهش بگو و بگو ادامه دار باشه نمیتونی تحمل کنی 

براش تایم مشخص کن بزارم کنار بگو اگر نزاره کنار تو میزاریش کنار از زندگیت

زندگی مشترک خاله بازی نیست که با یک آدمی که مصرف مواد داره بتونی یک زندگی عادی داشته باشی خودت و بچه ی آینده ت رو هم نابود میکنی بخاطر خودخواهی یکی دیگه 

2706