2733
2734
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 488 پست

@آریزونا۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰   _قبول شدن تومصاحبه ودانشگاه روزانه

@نخودسیاه   _شفای مریضی شون

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول باشه عزیزم میشه برای بسلامتی بغل گرفتن تودلی منم دعا کنی ۸ ساله منتظرم ممنونم عزیزم حاجت روا بشی 💙

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤

تو رو خدا و قرآن دعام کن انشالله پدرم نزنتمون واذیتمون نکنن و دیگه خون به دلمون نکنه واقعا اذیت میکنه تو رو خدا و قرآن و امام حسین از ته دلت دعا کن پدرم انشالله  خوب شه باهامون و دیگه ظلم و بدی نکنه و اهل خیانت و ظلم و فساد و بدی وبد دهنی و دعوا و خساست و بد دلی وکتک زدن نباشه و جامون تصمیم نگیره و تعیین تکلیف نکنه اصلا برامون 😭😭😭😭

همش تو خونه ایم نمیزاره هیچ جا بریم و اصلا نمیزاره بریم مادربزرگمو بیینیم حتی،تو رو خدا دعا کن بزاره هر جا میخوایم بریم بیرون

پدرم خیلی کتک میزنه و اذیت میکنه مادرمو تو رو خدا دعا کن یا درست شه و دیگه آزارمون نده اسلا یا بمیره سکته کنه الان و در جا بمیره از شرش راحت و خلاص شیم من و عزیزانم 😭

خیلی خسته شدیم ازش 

واقعا آزار میده ادمو

تو رو خدا خیلی دعام کن پدرم آدم و خوب شه باهامون😭😓🤲 تو رو خدا و قرآن دعا کن یا خوب و آدم شه یا همین حالا بمیره و خلاص شیم از شرش😭😭🙏🙏🙏🙏 تو رو خدا و قرآن دعا کن پدرم بمیره حتما ولی من و عزیزانم هرگز حالا حالا ها نمیریم و تصادف هیچ وقت نکنیم و اتفاق بدی رومون نیفته و سلامتی و آبرو و رزق و روزی و ارامش خوشبختی خدا بهمون خیلی زیاد به من و عزیزانم بده😭🙏

تو رو خدا دعامون کن پدرم راضی شه و  فردا ببرتون مادربزرگمو ببینیم به خیر و خوشی تو رو خدا دعا کن دیگ پدرم اذیتمون نکنه😭🙏

دعا کن انشالله خواهرمم به خیر و خوشی و خوشحالی بیاد

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺
2742

عزیزدلم ممنون میشم برای ادای قرض و بدهیم.

بچه دارشدن و خونه دارشدنم دعاکنین التماس دعا گلم الهی حاجت رواشین.

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2738

سارا خانوم برات ۳تا صلوات فرستادم

منم یاد کن آرزوام

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

تو رو خدا و چهارده معصوم دعام کن انشالله ع و م و خ و ه و م و ب و س و ف و ز خانواده هاشون  و هر کی بد خواه من و عزیزانم انشالله همه چیشونو از دست بدن مخصوصا سلامتی و آرامش و مال و اموال و رزق و روزی و راحتی و هر چی که بهش دل بستن از دست بدن و هیچ خیری نبینن تو زندگیاشون 😭🙏 و انشالله بدبخت تر و محتاج تر و گداترین شن انشالله💔😭🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

سمیرا هستم التماس دعا

اللهم عجل لولیک الفرج 😘😘😘😘😘   خیلیا بخاطر مسایل اقتصادی مسائل سیاسی مسایل اجتماعی با امام حسینم قهر هستن 😔😔😔حساب امام حسین از آخوندا جداست          اسلام دو چیز هست ♥️چهارده معصوم و قرآن ،♥️ی وقت ی مداح یا ی روحانی ی اشتباهی میکنه چکار ب امام حسین دارید چرا همه زو باهم قاطی میکنید بعضیا فقط کاور اسلام می‌پوشن تا اسلام زو بد بین کنن جلو مردم تو زرنگ باش اسلام تو علی ببین ن مسولین کشور       حساب امام حسین از همه جداست                      ♥️آقا جانم امام حسینم میشه پای درد دلم بشینی مگه من چند تا امام حسین دارم آقا جان ممنونم ک ب زیباترین شکل ممکن دستمو گرفتی ک خودم نفهمیدم کی گرفتی چطور گرفتی طوری منو تو کشتی خودت جا دادی ک هنوز باورم نمیشه آقا ممنونم ک کمکم کردی از ته دلم درکت کنم آقا جان ترو ب شرمندگی عباست منو شرمنده نکن پیش دشمن پیش از این خار نشم پیش دشمن. دشمن شاد نشم حاحتمو بده ♥️ هیچکس منو نمیخره تو منو بخر آقا ای قربونت برم ♥️♥️♥️♥️♥️ خدا بی پناهان رو ب امام حسین میخشه ♥️♥️♥️♥️
2706