2737
2739
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 488 پست
خدایا به ابرو و دعای دل این بنده های خوبت به داد دل همه مون برس . ممنون ام گلم . من برات 114 صلوات م ...

ممنون عزیزم منم برا حاجت روایی شما خوندم. انشاالله ک دلت شاد شه🌹

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
ب نیت خونده دار شدنتون خوندم عزیزم. ممنونم ازت♥😘

خیلی ممنون م ازتون حاجت رواباشیدهمیشه

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حاجت روا بشن❤

ممنونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

خواهری از این تاپیک خیلی گذشته

اما من سخت محتاج دعام

شوهرم خیلی اذیتم میکنه

همش با رفیقاشه

دوستاشم ادمای بدی هستن

دیشب عوض اینک پیش زنش باشه با دوستاش جشن گرفته بود

تازه از منم طلبکاره

بداخلاقه

بهش شک دارم

منو دوست نداره

بهم وابسته نیست

من نمیتونم جدا شم

فقط دنبال معجزم

به‌هر امامی بگی متوسل شدم

اما بدتر شده ک بهتر نشده

الان امیدم به دعای بقیه در حق خودمه

برام دعا میکنی؟

دعا میکنی ک بهم وفادار باشه؟

ک عشق و وابستگیش بهم زیاد شه؟

ک شر دوستای کثیفش از زندگیم کم شه؟

دعا میکنی امروز اشتی کنیم؟

دعا میکنی اخلاقش خوب شه و انقد عذابم نده

بقران حالم بدههههههه خستممممم

@bibigooll    

انشاالله ک حاجت روا بشن

ببخشید گلم ک من همش اطلاع میدم ک خوندم-چون دارم ب ترتیب پیش میرم برا همشون و این اطلاع دادن ی جور علامت گذاری میشه برا من ک کسی جا نمونه

@مخاطب_خاصم_خدا_۲   _دعابرای حفظ شدن ابروشون انشاءالله @امام_رضاجانم   _خواستگاری کر ...

حاجت روابشن همشون ❤

2706