2733
2739
مگه صبا مسواک نمیزنی؟ مسواک زدن ک دیگه مانعی برا روزه نیست تروخدا حداقل مسواک بزنید  اگرم مسو ...

عزیزم‌مسواک‌میزنم‌نمیگم‌بو‌میدهدک‌گفتم‌حس‌میکنم‌معده‌خالی بومیده همسرمم‌گفت‌بونمیده‌ولی باور نمیکنم خواستم‌ببینم‌چیزی‌هست استفاده کنم 

بشدت رو‌بودهن‌حساسم براهمین کل ماه رمضون با ماسک حرف میزنم یا سکوتم بدم‌میاد ازاین حالت

من سر  اینکه دهنم بو فاضلاب میگیره و معدمم سوراخ سوراخ میشه روزه نمیگیرم

نمیدونم عزیزم خودتون‌هرجوردوست دارین ولی من فقط ب ماهی ک‌ماهدخداست ب دعوتی ک میربانش خداست فکر‌میکنم‌عاشق کاخ رمضونم عاشق تک‌تم‌لحظه هاش حاظرنبستم بخاطر هیچییی از این ماه عزیز بگذرم 

ب فکر درمان بوی دهنم هستم نهایتش ماسک‌میزنم فقط یه ماه تو‌کل‌سال  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه حال ادم بهم میخوره نگیرید روزهه

چراشنا اینطورین‌واقعاا اخه من تاپیک‌چی زدم‌شما جواب چی‌میدین 

هیچوقت نمیتونم بخاطر بوی‌دهنم‌ک‌قابل درمان نهایت نهایتش برم‌دکتر درمان میشه بخوام روزه نگیرم دست من‌نیست ک‌نگیرم بهم واجب شده واحبم‌ک‌نباشه من درطول سال همه جاااا میرم‌پس این ناهم ب مهمونی خدامیرم بهترین ماه و‌بافضیلتترینش 

2728
اره منم دیدم که روزه چقدر بوی دهنو وحشتناک میکنه ولی خوب درک میکنم طرف روزه داره

من‌نمیذارم‌کسی متوجه بشه 

همششش باماسکم جایی ولی جلو‌شوهرم‌خب‌نمیشه ماسک باشه همش اونم غر‌میزنه من‌میخوان بدم‌بیاد از بودهنت‌ک‌بدم‌نمیاد اصن‌بونمیده ولی حساسم

2738