2733
2734

اواسط اسفند شروع به کاشت توت فرنگی گرفتم و تا الان فقط به این مرحله ی چند برگی رسیده. خیلی خیلی کند رشد میکنه. 

آیا شما تجربه ی کاشت توت فرنگی توی فضای غیر گلخانه ای داشتید؟ ممنون میشم تجربه هاتون و به اشتراک بذارید 😊

چه خوشگل 😍😍😍😍😍

نمی‌دونم بلد نیستم 

موفق باشی 💞💞💞

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تخمش از کجا اوردی

منم تصمیم دارم شروع کنم به کاشت این چیزا

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728

من فقط شنیدم کود حسابی بدی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
همین که در اومده و ناامیدت نکرده خوشحال باش  منم دلم خواس ولی باغچه ندارم 🥲

ممنون از پیام پر امیدتون 😍. 

شاید ۲۰ تا دانه کاشتم تا شاید ۴ تا به این مرحله رسیدن. خیلی خیلی ظریف هستن. 

منم باغچه ندارم. فعلا توی گلدون کوچیکه، تا اگه ی کم بزرگتر شد، براش گلدون بزرگتر میگیرم. 

2740
عزیزم تخمش از کجا اوردی منم تصمیم دارم شروع کنم به کاشت این چیزا

من دانه ها رو به صورت بسته بندی خریدم. اما، فکر نمیکنم جنسشون به خوبی و کیفیت توت فرنگی های بازاری باشه. احتمالا ازین ریز های بی مزه هست😄

تخم کاهو هم گرفتم و کاشتم، اما بالافاصله بعد از سبز شدن، همشون از بین رفتن. 

کاشت سبزیجات و خیلی پیشنهاد میکنم اما

بوته هاش چند ساله است؟ من چندتا نشا خریدم تو باغچه کاشتم ولی هنوز کوچیکن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
بوته هاش چند ساله است؟ من چندتا نشا خریدم تو باغچه کاشتم ولی هنوز کوچیکن

شنیدم تا ۵ سال هم عمر میکنن. 

جالبه شما تونستید نشاهاش رو پیدا کنید. توی اسفند، من ندیدم جایی بفروشن. 

توی چه محیطی/ظرفی کاشتید و کجا نگهشون میدارید؟

شنیدم تا ۵ سال هم عمر میکنن.  جالبه شما تونستید نشاهاش رو پیدا کنید. توی اسفند، من ندیدم جایی ...

مامانم از شمال برام خرید من چون اولینبارم بود و میترسیدم رشد نکنه زیاد نخریدم سه تا بوته تو باغچه کاشتم ظاهراً که یکم رشد کرده فکر میکردم بوته هاش مثل فلفل و گوجه است نمیدونستم چند سال میمونه😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706