2733
2734
من پریودم الان چن وقت دیگ میگیرم اگ شد خیلیییی ذوق و حس خوب دارم واسش

منم از فردا میگرم و ذوقش دارم..امروز فقط بخاطر اینکه سحر ی لکه کوچولو نارنجی دیدم نگرفتم فردا روز هفت پریودیمه...دیگه ولی خیلی عذاب وجدان دارم ..هرچند خدا خودش بهتر میدونه ک من امروز قصد قلبیم این بود ک روزه بگیرم ۲

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
من روز عید شدم ینی الان ک پریودیم گناه نگیریم؟ الان بهمون واجب مگ؟

نه گناه نیست ولی غذاشو باید بگیریم .من فردا دیگه تمومه و ب امید خدا تا ۲۳ یا ۲۴ رمضون یکسره میگیرم

من روز عید شدم ینی الان ک پریودیم گناه نگیریم؟ الان بهمون واجب مگ؟

منم از یکم پریودم نه عزیزم گناه نیست اگه پریودی و روزه نمیگیری اتفاقا اگه تو این دوران روزه بگیری حرامه 

تعداد روزایی که تو ماه رمضون بخاطر پریودی روزه نگرفتی رو بشمار بعد ماه رمضون انشالله قضاشو بگیر

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

مگه صبا مسواک نمیزنی؟

مسواک زدن ک دیگه مانعی برا روزه نیست تروخدا حداقل مسواک بزنید 

اگرم مسواکومیزنی بازبومیده...شایدم معدت مشکل داره اسید مفدت میزنه بالا دهنت بومبگیره ها اگه اینه حتمابرو دکتر

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸
2706