2737
2739
سلام دوستای گلم 2سال قبل بعد از 10 سال من و همسرم تصمیم گرفتیم بچه دار شیم اقدام کردیم و خیلی زود خدا یه دختر کوچولو انداخت تو دلم خیلی دوستش داشتم و من و همسرم لحظه شماری میکردیم برای به دنیا اومدنش که تو هفته 24 بارداری بعد از یه بارداری سخت (استراحت مطلق به خاطر لکه بینی و روزی 2 تا آمپول پروژسترون و شیاف و......)و تنهایی تو غربت برای سونو سلامت جنین دکترم به عروق جنین شک کرد و نوشت برم اکو قلب جنین و اونجا بهم گفتن دیواره قلب تشکیل نشده و باید جنین سقط بشه و سزارین شدم (به خواست خودم چون از زایمان طبیعی وحشت دارم)و بعدش کلی از لحاظ روحی من و همسرم عذاب کشیدیم و الان 14 ماه از سزارینم میگذره و همه بهم میگن دوباره اقدام کن ولی خیلی میترسم این یکی هم مثل قبلی بشه دیگه نه طاقت عذاب روحی دارم و نه تحمل سقط و باقی ماجرا دکتراهم بهم میگن شاید این اتفاق دوباره بیافته و شایدم دیگه تکرارنشه و بچه ات سالم باشه و مشکلی نداشته باشه تو رو خدا راهنماییم کنین اگه جای من بودین چیکار میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نترس منم یه سقط داشتم دوباره باردار شدم ...الان هفته 34 هستم ...اقدام کن چیزی نمیشه
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2738
خیلی متاسفم. به نظر من این یک تصمیم شخصیه. منم یکبار سقط کردم اما الان داریم اقدام می کنیم. دعا کن خدا بهمون یه نی نی سالم و باهوش وزیبا بدههههه
امیدوارم برای شما هم بهترین پیش بیاد عزیزم
عزیزم نگران نباش منم یکبار بچه اولم تو 4 ماهگی تو شکمم خفه شد و الان یه دختر 4 ساله دارم.به دلت بد راه نده همه این روزا یه همچین چیزیو تجره کردن بعضی ها هم بیشتر.همه چیو بسپار دست خدا
ما هم شرایطی مثل شما و شاید بدتر داشتیم. خلاصه ترس و گذاشتیم کنار و الان تو هفته دهم هستم. نمیدونم چی پیش میاد دو هفته دیگه باید برای نمونه برداری برم. قرار نیست که هر دفعه بدبیاری بیاریم
2706