2737
2734
عنوان

دلم فقط ماهانه سه میلیون ثابت میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 74 پست
یکم صبر کن دوران ریاست جمهوری رئیسی تموم بشه بعد برو بشین جاش  شغل بی کلاس؟  یعنی فکر ...

۲۰سالشونه این افکار طبیعی هستش.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا پدر هم وظیفشه

از دید این ملت،فقط شوهره ک باید ماهی شونصد دست لباس و یه سرویس جواهرو ماشین و خونه خرج زنش کنه ولی پدر نه جاهاز نه سیسمونی نه مراسم نامزدی هیچی نباید هزینه کنه برای بچه هاش

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!

چقد شبیهیم من و تو 💔

هر دفعه میرم دانشگاه ۳ روز در هفته  هر دفعه ۳۰ تومن میده 

بر میگرده ب مامانم میگم  فک میکنم این ۳ تومن پول سیگارمه 

سیگاری نیست ها ولی میخواد حس خسیس بودنش یکم کم شه . 

از اون ۳۰ تومن هم ک ۲۰ تومن کرایه ماشین میشه 

از صبح تا غرور دانشگاه با ۱۰ سر میکنم 😂😂😂

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
2731
۲۰سالشونه این افکار طبیعی هستش.

کجاش طبیعیه 20 سالشه دیگه بچه نیس تو این مملکت هم داره زندگی میکنه 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2738
منممم بخدا فقط پول اتوبوس و تاکسیم میشه 🫠

ماهانه چقد بهت میده؟

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
2706