2733
2734
عنوان

نگرانی برای بارداری مجدد بعد از دست دادن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4665 بازدید | 26 پست
منم یه ماه پیش سقط کردم.با خودم فکرمیکنم که دیگه هیچوقت جرات نکنم بچه دارشم...من در سه ماهگی کورتاژ کردم، جنین مشکل داشت.با اینکه نه فامیلیم.نه تو خانواده هیچ کدوممون یه مورد هم نداشتیم.از شانس من
تارا جان کاملا درکت میکنم عزیزم چون منم تو هفته26 دخترمو با سزارین خارج کردن ولی بعد از یکسال و نیم تصمیم گرفتم حامله بشم . نمیدونی اون 9 ماه رو با چه استرسی گذروندم ولی شکر خدا الان یه نی نی 4 ماهه دارم مثل دسته گل .تو هم با توکل به خدا و زیر نظر یه دکتر خوب اقدام کن ایشالا خدا خودش جوابتو میده و ناراحتی قبلی رو از دلت در میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از همه تون دوستای گلم . عذر میخوام ازتون تا الان اینترنتم قطع بود و تازه وارد سایت شدم

ترنم جون بله همسرم پسرخالمه

ممنونم از راهنماییت نانا جون حتما امتحان میکنم - دکترا گفتن علت خاصی نداره 1% برای هر خانم بارداری احتمالش هست که از شانس من این 1% شامل حال من شده ولی گفتن تو بارداری بعدی احتمال 3% برام هست که دوباره اتفاق بیافته

نارسیس عزیزم بله شما رو یادم هست و ممنونم که به یادم بودین . شما دوباره اقدام کردین ؟

زهرا جان بارداری اولم بود و بچه دیگه ای ندارم

ممنونم از دلداریها و دعاهای شما دوستای خوبم
2731
منم دخترم دنیا اومد شیر خورد فرداش به خاطر بی توجهی ماما فوت شد

الان 14 ماه گذشته

من چی بگم?!!!!!

نمی دونم آینده چی بشه

الان کلی گریه کردم
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
سلام عزیزم من هم دو بار بچه از دست دادم یک بار تو هفته 6 یا 7 یک بار هم دوقلو بودن تو ماه 6 عزیزم یکی یکی مردن و من طبیعی در اوردمشون ولی الان یک پسر دو ساله دارم نترس عزیزم توکل به خدا کن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من هم دو بار سقط داشتم یکی در چهار ماهگی که کیسه آبم پاره شد بعدی شش ماه بعد به خاطر عجله ای که تو بارداری کردم دو قلو داشتم یکی تو نه هفتگی قلبش ایستاد قل بعدی تو یازده هفتگی. از لحاظ روحی خیلی آسیب دیدم ولی با توکل به خدا بعد یازده ماه دوباره باردار شدم الان یه پسر هفت ماهه دارم ...انشاالله که سریع مادر بشی
دو تاریخ زیبای زندگی ام 6 خرداد پارسینا و 20 فروردین پانیذ
ختم 124هزار صلوات در روز شهادت امام رضا برای شفای می می ناز عزیز. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=686961
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!
2738
فقط دعا کن وقتی به دنیا میاد سالم باشه .تا وقتی به این دنیا نیومدن و مهرش به دلت نننشسته برای چی الکی خودتا عذاب می دی.فقط یه لحظه به حال و روز اونایی فکر کن که بچه مریض لاعلاج دارن .
فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین
تارا جان کاملا درکت میکنم عزیزم چون منم تو هفته26 دخترمو با سزارین خارج کردن ولی بعد از یکسال و نیم ...

خدا دختر گلتونو حفظ کنه. ببخشید شما چند سالتون بود که دوباره باردار شدید؟ من ۳۶ سالمه و اتفاق بد مرده زایی برام افتاده. میخام مثل شما یکسال و نیم صبر کنم. ولی سنم زیاده به نظرم

عزیزم منم هفته 40بارداری همه چیز سالم بود شب قبل اکو جنین وسونو سالم 9ماه مثل گل نگهش داشتم همه‌چیز خودمم عالی تو بیمارستان به خاطر سهل انگاری دکتر احمق بچم فوت کرد احیا شد چیه ماه تو nicuبود وفلج مغزیش تایید شد و بعد از سه ماه فوت شدمنم دیگه حالم از بارداری بعدی بهم میخوره