2733
2734

بچه ها الکی تشکر کردم ازش قربون صدقش رفتم گفتم مرسی بابت کاری ک کردی بعد عکس ی دسته گل خوشگل ک از دوستمه رو براش فرستادم گفتم مرسی سوپرایزم کردی بعد گفت من نفرسنادم خیلی جدی ولی مطمنم باور کرد چون لحنش عوض شد منم گفتم پس کی فرستاده گفتم نمی‌دونم بعد گفت من برم فیلم ببینم راحت رفت حتی ی پیام نداده ببینه اصلا دسته گله کی فرستاده اصلا 😐

کاربری دست سه نفره مرسی ک اذیت نمیکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂

نباید میگفتی پس کی فرستاده 

باید به شوخی میگفتی من از طرف تو فرستادم تو که بفکر من نیستی 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2740

احتمالا اینقدر برای ازدواج بهش گیر دادی که فهمیده داری دروغ میگی . شایدم پول ندارم سوپرایزت کنه دست گذاشتی رو نقطه ضعفش

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
بیخودی برای خودت دردسر درست نکن  واضح ازش بخواه برات گل بگیره یا هر چیز دیگه ای که دوست داری& ...

میگیره ولی ی شاخه اونم همش باید بگم آخه تا کی بگم 

کاربری دست سه نفره مرسی ک اذیت نمیکنید
2706