2737
2734
عنوان

شده جواب بَدی که بهتون کردن و پس ندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 121 پست
من اگه حلال کنم خدام میبخشه؟

حلال نکن بابا، چرا باید حلالش کنی

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه حلال کنم خدام میبخشه؟

به احتمال زیاد 

چون خدا میگه تا بنده م نبخشه من هم نمی بخشم 

اما شاید نتونند از کارما فرار کنند و شاید با حلال کردن شما، کارما هم بریده بشه و دیگه کارما و تاوان پس ندند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
کاری نکن اصلا، ولی هیچوقت هم نبخشش واز خدا بخواه حتما تاوان کارشو پس بده، خدا خیلی خوب جبران میکنه، ...

نمیخام این نفرت و بدی تو دلم بمونه ک انرژی خودمو بگیره

اون ک اصلا نمیدونه و نمیفهمه من اینجا تو دلم پر کینه باشه

سپردمش ب خدا 

خدام ک هیچی اصلا انگار طرف اونه

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2731
به احتمال زیاد  چون خدا میگه تا بنده م نبخشه من هم نمی بخشم  اما شاید نتونند از کارما فر ...

سپردمش ب خدا

بخشیدمش ولی همیشه ته دلم خاستم ک اونم یذره مث من عذاب بکشه ک درکم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
نمیخام این نفرت و بدی تو دلم بمونه ک انرژی خودمو بگیره اون ک اصلا نمیدونه و نمیفهمه من اینجا تو دلم ...

نیازی نیست کینه تو دلت نگه داری، فقط یجا به خدا بگو ،من حلالش نمیکنم و باید حقمو ازش بگیری،همین دیگه بهش فکر نکن،بعدس میبینی چطور خدا به جلزو ولزش میندازه

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
فقط اون دختر مقصر نیست  هم اونو هم شوهرتو واگذار کن بخدا  چوب خدا صدا نداره

شوهرم ک به بدترین شکل جواب پس داده

بلاهای وحشتناکی سرش اومد 

خودشم یه وقتا میگ جواب اشتباهاتمو پس دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نیازی نیست کینه تو دلت نگه داری، فقط یجا به خدا بگو ،من حلالش نمیکنم و باید حقمو ازش بگیری،همین دیگه ...

همینو از خدا میخام 

ولی بازم نمیخام خدای نکرده بلایی سر بچه تو شکمش بیاد

فقط خودش یکم بسوزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینو از خدا میخام  ولی بازم نمیخام خدای نکرده بلایی سر بچه تو شکمش بیاد فقط خودش یکم بسوزه

بسپار بخدا،حالا خدا میدونه چطور بلایی سرش بیاره

عزیزم اینی که شما میگین بخشش نیست. باردار شدن همون سال اول هم میتونه اذیت کننده باشه. سوم هم اینکه ...

من بخشیدم

پ چرا میگن تو ببخشی خدا نمیبخشه و کارما پس میدن

الانم اصلا بهم بر خورده

سی سالشه ماه اول اقدام باردار شدن دیگ چه اذیتی

حالا من ماه ها منتظرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706