2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322498 بازدید | 117656 پست
الهی که دلت بهت راست بگه لی لی مامان عزیز
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
مرسی راحیل جان اخه هر دفعه تو لسیتت نگاه میکنم اسم من نیست راستی چطوری یاد گرفتی از اینا بفرستی به من یاد بده خواهشا
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی ماه جون به من دعا کنید اخه یک چیز بگم من دقیقا از روزی که عضو سایت شدم اولیش راحیل باردار شد بعدش ارغوان نی نی بقه یادم نیست انشا دستم خوبه همه منتظران حامله بشند
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
کدوم لیستو میگی؟ همون که اسم مامانا و منتظراست؟ اونو هی میگم هر کی میخواد بهش اضافه شه خودش کپی کنه یا به من بگه دیگه. حالا اطلاعاتتو دوستم بفرست همین الان اضافت میکنم عزیزم نبینم به دل بگیریا دوست خوبم
2738
خدا از دهنت بشنوه. انشاءالله قدمت برا ما هم سبک باشه و برا خودت هم
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
پرستو جون از اینا ,زیر پست مینوسه ,چقد دیگه مونده ,نی نی بیاد ,راحیل و بقیه ماما نا دارن ,
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
بچه ها من تو یک سایت خوندم هر کی نی نی اش دختر باشه زودتر میفهمه مامان شده و بی بی اش قبل از پری مثبت میشه ولی پسر دیر تر نشان میده
سلام سلام سیصدتاسلام به دوست جونام خوبین؟؟ ماشالاهزارماشالاجمعتون جمعه
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
تو پارک قدم میزدم، یه بچه 3,4 ساله دستشو پشتش گره زده تند تند راه میرفت. مامانشم پشت سرش هی میگفت: امیرمحمد صبر کن کارت دارم. یهو برگشت وایساد، داد زد: مامان ولم کن دیگه، منم مشکلات خاص خودمو دارم!!!!!!!!!
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706