2733
2734
عنوان

سکته مغزی یه لحظه میاین لطططفا

243 بازدید | 18 پست

پدرم خیلی جوونه دیروز سکته مغزی کرده

یک طرف صورتش کامل بی حس شده و کج شده

عاجزانه ازتون میخوام براش دعا کنین صلوات و حمد و آیت الکرسی هر چی که دوست دارین 

خیلی دلم گرفته

من سال هاست اینجا میخونم تاپیکارو برای همممه ام دعا کردم

لطفا شمام دعا کنین برای پدرم که مثل اولش بشه و عمر طولانی خدا بهش بده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چشم دعا میکنم ان شاءالله خدا شِفای عاجل عنایت کنه به پدر شما

بحق بسم الله الرحمن الرحیم

به نیت سلامتی پدر شما

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک

🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری "س"

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

2728

خدا شفاش بده

سعی کنین همتون خوب باشین دعوا نکنین تا مغزش در ارامش باشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

خدا جونم به حق محمدت قسمت میدم پدر استاتر حالش خوب بشه برگرده بالاسر خانواده ش شفا پیداکنه الهی آمینننننننن

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2738

عزیزم از خدا برای بابات سلامتی و طول عمر میخوام

امیدتون به خدا باشه

خاله منم پارسال تو سن ۴۰ سالگی سکته مغزی شدید کرد و سمت راست بدنش کلا فلج شد و دهنشم کج شد و چشماش دو بینی کامل داشت

۲۱ روز بستری بود و کار درمانی و فیزیوتراپی کرد

بعد از مرخص شدن هم یه سری کارا کرد و هنوزم انجام میده

الان خداروشکر حالش عالیه

صورتش کاملا صاف شده چشماش خوب شدن و بدنشم برگشته ب حالت قبل

خسته ک میشه یکم بیحس میشه بازم سمت راستش ولی با استراحت خوب میشه

لنشاالله بابای توئم سلامتی به تنش برمیگرده

2706