2733
2734

قبل شام برای عصرونه میخوام اسنک درست کنم براشون

برای شام هم چلو گوشت جوجه تابه ای و سوپ شیر و سالاد ماکارونی و ژله چطوووورررره؟🤩

مهمون جدید درحد یه نفر نمیخوای؟🥹🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سیر نمیشن اسنک بخورن؟؟؟همون با شام بزار بخورن.عصرونه طالبی تو بستنی خوری تزیین کن.با یه نوشیدنی و می ...

موافقم باهات

اسی بخون

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
2738
سیر نمیشن اسنک بخورن؟؟؟همون با شام بزار بخورن.عصرونه طالبی تو بستنی خوری تزیین کن.با یه نوشیدنی و می ...

موافقم باهات من خودم اگه عصر اسنک بخورم محاله بتونم شام بخورم 

نفری یدونه اسنک دیگه

شیرینی با چای بده اسنک میگیره من یه اسنک بخورم دیگه شام نمیتونم بخورم

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
این همه غذا و اسراف واسه چی خب؟ 

نمیریزن دور که فردا نهار میخورن

ماهم اینجوری مهمونی میگیریم ولی اسراف نمیکنیم بجاش مادر خونه فردا کمی استراحت میکنه غذا نمیپزه مهمون داری کرده

2706