2737
2739
عنوان

شوهرم منو بد زد موهامو کشید 😭

1619 بازدید | 110 پست

خیلی بد زد فحش داد موهامو کشید همه جامو کتک زد خدایا چرا موندم تو این زندگی 

می‌دونه نمیتونم جدا شم شرایطش رو ندارم میگیره زیر لگد منو جوری با پاهاش میزد به واژنم که خیلی درد گرفته مخصوصاً دلم 😭

انگار طلسم شده چیزخورشکردن 

خدایا بریدم کمکم کن 

ای واااا چقدربی تربیتتتت این چه انسانیتیه؟؟؟چراهمچین کاری میکنه؟علت؟؟؟

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چرا میزد به واژنت؟ عجب دیوونه ایه حالمو بد کرد

خیلی اوضاعش بده اصلا نمیتونه عصبانیتشو کنترل کنه ،طفلی دخترم با اینکه نه ماهشه می‌فهمه و جیغ میزنه😭😭😭

دعا کنید برام خیلی حالم بده بقران هفت سال زندگیمو سیاه کرده حس میکنم مشکل روانی داره😭😭😭

عزیزم باهاش حرف بزن خب؟بایدببینی چرااینجورشدی چرااینجوری می‌کنه علت باید مشخص بشه حتماچه جوری ول کردی به حال خودش قشنگ بشین دوکلمه حرف بزنید درست بگه چشه اینطوری که نمیشه

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
2706