2737
2739
عنوان

از ترس نمیتونم بخوابم 😭😭😭

548 بازدید | 17 پست

من مشکل روحی و اعصاب دارم 

دارو مصرف میکنم زیر نظر پزشکم

مشکلم اینه خیلی میترسم..خیلییییی

از تنهایی و تاریکی و آدم ها..همش میگم نکنه بهم تجاوز کنن نکنه بکشن نکنه دعوا بشه نکنه تصادف شه نکنه دزد بیاد خونه نکنه گوشیمو بزنن و و و....

اصلا یه لحظه هم آروم ندارم دارم از نگرانی و استرس جون میکنم

ارامبخشامم خوردم ولی باز از استرس دستام میلرزه خیلی میترسم

۲۰ سالمه ولی حتی دستشویی هم با مامانم میرم

چون میترسم(دستشویی تو خونه اس حیاط نداریم)..شبا پیش مامانم میخوابم و...

چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

این فکرها چیه عزیزمن؟؟؟اصلابراچی این همه ترس؟؟؟تاوقتی همه پیشتن این همه نگرانی چیه دیگه؟

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
ی انیمیشن امروز دیدم راجب همینا بود نمی‌دونم اسمش چی بود ک بگم ببینی 😂

همون که پسره با تاریکی همراه میشه؟

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740

منم شبا از ترس میلرررررزم. چند شبه حرز کبیر گردنم میندازم خوبم. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

منم هم سن شمام. صبحا وقتی تو تاریکی برا نماز بیدار میشم میگم هیچی نیس فقط تو هستی چراغ روشن میکنم صدا میدم

میگم خب بیان من نمیترسم نمیترسم 

بعد زود میرم میخوابم بعدنماز

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
2706