2733
2739
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162608 بازدید | 8784 پست
سلام به همه گلا

مامی دخملی
ادکلن azzaro خیلی خوشبوئه من که دوست دارم بوشو

الی جون منم به شما خوشامد میگم شیرازم هر وقت اومدی درخدمتیم عزیزم

مامان آوا جیگری (نجمه خانم)
شما که روغن مارک تقدیس گیر آوردی اگه میشه یه لطفی کن به منم بگو تو شیراز از کجا میشه تهیه کرد من روغن رازیانه میخوام

ستاره جون
منم منافذ پوستم بازه واقعا از پور ریفاینر بیودرما راضی هستی
من خیلی مارکارو واسه منافذم امتحان کردم اما از هیچکدوم راضی نبودم، همشون منافذو موقتی میبندن و وقتی شسته میشن همون آش و همون کاسه منافذ . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام دوستای گلم یه سوال دارم من خیلی موهام خشکه تا حالا رنگ یا دکلره هم نکردم میخواستم یه شامپو یا یه ماسک گیاهی(طبیعی)به من معرفی کنید که هم از خشکی در بیاد هم نرم و براق بشه آلوئه ورا خوبه؟چطوری باید استفاده کنم؟،دعاتون میکنم مرسیییییییییی. سوال دیگه اینکه میتونم تو عطاریا سبوس یا شلتوک برنج یا گندم پیدا کنم؟میترسم برم بگم ضایع شم..............هانا جون موهام خیلی خوب بوده تازگیا اینطوری شده نمیدونم چرااااااا !!!!
الهه جون من فیس واش اورآل استفاده میکنم و کلین اند کلیر و همالایا و لانکومم استفاده کردم .فرقی بینشون نبوده . خوبه بستگی به پوستت داره برو داروخانه بهت معرفی میکنن
ترک پا هم دپی استفاده کردم اونم خوب بوده
2706