2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیزم 

لطفا برا منم بگیر

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740

منم گناه دارم یکی واسم بگیره🥺

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

استخاره سریع و مجرب

جهت روشن شدن مطلب :

2ورق تمیز برداشته روی اولی بنویسین:

(افعل)وزیر افعل آیه  ذیل رو  بنویسین

(يعتذرون اليكم اذا رجعتم اليهم قل لا تعتذروا لن نؤمن لكم قد نبأنا الله من اخباركم وسيرى الله عملكم ورسوله ثم تردون الى عالم الغيب والشهادة فينبئكم بما كنتم تعملون)

وبر روی ورقه دوم بنویسین:

(لاتفعل) زیر لا تفعل نوشته  شود:

(وقل اعملوا فسيرى الله عملكم ورسوله والمؤمنون وستردون الى عالم الغيب والشهادة فينبأكم بما كنتم تعملون)

سپس هر ورقه را  جدا گانه تا کرده  گِل بگیرید کمی منتظر شوید  سپس در ظرفی تمیز پر از آب هردو ورقه گل گرفته شده را بیندازید وآیه ذیل را 20 مرتبه برآنها بخوانید تا  اینکه یکی از ورقه ها با  بالای آب بیاید اگر افعل آمد نیت و کار خود را  انحام بدهید اگر لا تفعل آمد  منصرف شوید

(وَإِذْ قَتَلْتُمْ نَفْسًا فَادَّارَأْتُمْ فِيهَا وَاللّهُ مُخْرِجٌ مَّا كُنتُمْ تَكْتُمُونَ﴿

2706