2733
2739

پدرم بعد فوت مادرم ازدواج کرده الان به گوشم رسیده انگار قصد دارن بچه دار بشن من که میگم همون روز که خودمون راضیش کردیم ازدواج کنه باید پی همه چیزو به تنمون میمالیدیم هرچند هما بچه ها خودشون ازدواج کردن و بچه دارن و خجالت میکشن ولی داداشام خیلیییی ناراحتن 

همسرش چند سالشه؟

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۶۰سال زیاد م نیستا دیگه خانومش حتما میخواد کاریش نمیشه کرد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740

میگم طفلی بچه واقعا

بعدم خجالت از اطرافیان

بعدم ناراحت بودن خیلییی زیاد

ولی وقتی ب دنیا بیاد ذوق میکنم واسه نوزاد🤭😍

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
2706