2733
2734
عنوان

چرا دخترای زشت انقدر خوش شانسن 😭

3798 بازدید | 171 پست

واقعا حسودیم میشه اخه چرا باور کنید همه دخترای زشته فامیلمون چه شوهرای کردن خوشکل خوشتیپ خانواده دار با فهم و شعور بهترین مجلسا اخه چرا ؟؟؟

حالا من 😭 که همه میگن وای چقدر چمدونم خوشکلی و خوشتیپی باید همچنین زندگی داغونی داشته باشم 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون تو اعتماد به سقف داری دلیل نداره همه دختزا زشتن و خوش اقبال

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2740

عزیزم خود شمارم ما ببینیم میگیم معمولی ای، خیلی احساس نکن از اون دخترا سرتری 😆 اون همه هم، به هرکسی همینارو جلوی خودشون میگن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
چون تو اعتماد به سقف داری دلیل نداره همه دختزا زشتن و خوش اقبال

اعتماد بنفس ندارم هیچوقت از این حرفا نمیزنم فقط خواستم الان شفاف سازی کنم که گفتم 

ولی هرچی من دیدم زشت و بودن و بهترین زندگی 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2706