2733
2739

خانما صرافی او ام پی فینکس هر چند مدت یه جشنواره می‌ذاره واسه مشتری هاش که با کد دعوت بصورت دو طرفه هدیه میده من خودم الان 500 درآوردم چون خودمو اعضای خانواده ثبت نام کردم..کاملا رایگان.بخدا راسته ..میتونید سرچ بزنید ببینید...الان شرایطشو میگم 

1_برنامه OMPFINEX رو نصب کنید..(عکس برنامه رو تو اگهی دیوار  گذاشتم...)

۲_سپس وارد برنامه شوید و قسمت ثبت نام و انتخاب کنید .قسمت کدمعرف این کد رو وارد کنید RZFT4TB9X و ثبت نام رو انجام بدید(کاملا رایگانه)

❌در صورت وارد نکردن کد معرف, هدیه بهتون تعلق نمیگیره.
3_مرحله آخر ثبت نام مرحله احراز هویته که باید انجام بدید ..
پس از پایان ثبت نام 150هزار تومان به شما و 100هزار تومان به من هدیه میده.

وقتی ثبت نام کردین خودتون میتونید با کد معرف خودتون,اعضای خانواده رو هم ثبت نام کنید و به ازای هر نفر 150 هزار تومان هدیه به هرکدومتون میده.این جشنواره محدوده پس زودتر انجام بدید به فردا موکول نکنید....

اگر سوالی بود درخدمتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام

تا جایی که می دونم این مدل تاپیک ها ممنوع هستن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
RZFT4TB9X

سلام این تاپیک ممنوعه و بازم بذارین لغو میشین ارسال هر لینک و ای دی و کد تو سایت ممنوعه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
لینک نیست که 😑 بجا لغو کردن های الکی یه چاره برا این سایت پیدا کنید که انقد داغونه

الکی نیست قانون سایته این مسائل تو سایت ممنوعه 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶