2737
2734
پسرم مدتی هست که اینطور شده ، وقتی خوابه شیر میخوره، موقع بیداری هر کاری میکنم نمی خوره و سرش بر می گردونه... رشدش هم تا حالا که خیلی خوب بود کلا درشته، ولی میترسم با این نخوردناش رشدش کم بشه.. هرکی تجربه داره کمک کنه...
دوست عزیز حتمن یه آز کشت ادرار ازش بگیر دختر منم همینطور بود و عفونت ادراری داشت
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
تو بیداری چی میخوره؟
تسلیم نخواهم شد! زندگی می کنم...برای رویاهایی که منتظرندبه دست من واقعی شوند...من فرصتی برای بودن دارم پس ساکت نمی نشینم...می گذارم همه بدانندکه من با همه توانایی ها وکاستی هاشاهکارزندگی خودهستم.کافی ست لحظات گذشته رارهاکنم وبرای ثانیه های آینده زندگی کنم...چون رویاهایم آنجاست ومن فقط یکبارفرصت زندگی کردن رادارم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پسر منم همینطور بود دقیقا توی 4 ماهگی توی بیداری از گرسنگی جیغ میزد اما شیر نمی خورد هیچ مدل شیرخشکی هم نمی خورد فقط توی حالت خوابو بیداری سینه می گرفت من که کلی دکتر و متخصص و فوق تخصص بردم فرقی نکرد همه ی ازمایشاش هم نرمال بود حدود 10 ماهگی هم خودش خوب شد!!! اما حسابی وزنش اومده بود زیر نمودار تا حدود 2 سال هم شیرخودمو خورد
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
سلام پسر منم همینطوره.ولی من راش که میبرم سینمو میگیره.نگران نباش این بد قلقی ها طبیعیه.بزرگتر که بشه بهتر میشه خودش.فقط نا امید نشو و به شیر دهیت ادامه بده
خدایا سپردمش به خودت.....
2738
سلام. من یه پسر 4ماهه دارم که خیلی آروم بود.شیر خشک بایومیل میخورد از آخرای 2ماهگی سیر رو تو دهنش مزه مزه میکرد و تف میکرد بیرون. شیرشو عوض کردم هومانا دادم. از وقتی هومانا میخوره مدفوعش سبز لجنی شده. و الان یه هفته هست که اصلا حتی 10 پیمانه در روز هم شیر نمیخوره و فقط گریه میکنه. دوباره شیرشو عوض کردم الان 2رروزه آپتامیل میدم. ولی کماکان نمیخوره و گریه میکنه. تو رو خدا اگه کسی میدونه چشه بگه
مامانا دختر منم 6ماهشه از حدود 4ماهگی اینجوری شد بردمش دکتر براش آز ادرار نوشت ولی علائم عفونت ادراری مگه بوی بد ادرار و تب و بی قراری موقع ادرار نیست؟دختر من اینارو نداشت من ازش آز نگرفتم ،اینقد هم سخاه از،دختر نمونه گرفتن تاطه امکان آلوده شدن نمونه و نشون دلدن عفونت به اشتباه زیاده
واییی پسر منم. 28 آبان دنیا اومد چند روزه مخصوصا ووقتی خوابش میاد نمیخوره، ولی خوابش ببره میخوره نمیدونم چیکار کنم، ولی فهمیدم که قبل از اینکه خودش گریه کنه خودم باید شیر بدم بهش شمام امتحان کنید، اگر گریه کنن و گرسنه باشن انگار قهر میکنن
منتظر اتفاقات خوبم 
2706