2737
2739
عنوان

شیر نخوردن نوزاد 4ماهه در بیداری.... لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 34431 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان، نمیدونم چندتا از مادرا ممکنه نوشته منو ببینن یکی از مهمترین نشانه ی رفلاکس سربرگردوندن و سینه نگرفتنه و ممکنه وزن نوزاد هم خوب باشه پس به وزن اکتفا نکنید، اگه بچتون بالا میاره یا مثل دختر من بالا نیاره و عق بزنه و دهنشو بجنبونه، علایم رفلاکسه، حتما رسیدگی کنید، وگرنه مریشون زخم میشه
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
2731

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست

تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته کلا خیلی شیر نمیخوره همین الان بیشتر از 2 دقیقه شیر نمیخوره خیلی هم بازیگوشه ولی دیگه مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست تقریبا از 3 ماهگی ت ...

سلام عزیزم.دختر منم چهار ماهشه.سه هفته س دیگه فقط تو خواب سینه م رو میگیره.خیلی ناراحتم.چیکار کنم؟

سلام عزیزم.دختر منم چهار ماهشه.سه هفته س دیگه فقط تو خواب سینه م رو میگیره.خیلی ناراحتم.چیکار کنم؟

سلام

اول: تجربیاتو نحوه شیر دادن هایی که نوشتم رو با دقت بخونید. من چندین ماه همینجوری به بچم شیر دادم. مدل توی خواب شیر دادن. در حال راه رفتن شیر دادن. عروسک دست می گرفتم و باهاش بازی می کرد همزمان حواسش پرت عروسک می شد و شیر هم میخورد. خودم تقریبا 2 متری و پشت به تلویزیون می نشستم اما دخترم چشماش رو به تلویزیون بود در حالی که پیام بازرگانی می دید شیر هم بهش میدادم. توی ماشین بهش شیر میدادم.

دوم: مدام به خودتون بگید این وضع گذراست. چقدر که من سر شیر نخوردن خوردن گریه کردم و الان که فکر می کنم می بینم میگم حیف اون غصه هایی که خوردم. 

اینکه دختر شما کی خوب بشه بستگی داره. مثلا دختر من تقریبا از 7 ماهگی به بعد بهتر شد و توی بیداری سینه رو گرفت. اما کلا از اون بچه هایی نبود که بیاد بگه شیر میخوام خودم 3-4 ساعتی یه بار بهش شیر می دادم.

از کسان دیگه هم پرسیدم اصولا از 6 تا 8 ماهگی بیشتر بچه ها خوب میشن.

سوم: اگه توی بیداری شیشه می گیره میتونی شیر خشک بهش بدی. من دوستم شیر خشک بدم و خیلی سختی کشیدم در صورتی که بچم توی بیداری شیشه می گرفت.

چهارم: یه مقدار زودتر غذا خورش کن. مثلا همه بچه ها از 6 ماهگی شروع می کنند شما 2-3 هفته زودتر شروع کن. من همین کار رو کردم. الان بچه شما 4 ماهش هست. تقریبا 5 ماه و یک هفته اش که شد کم کم شروع کن. 

اگه دخترتون تا یکسالگی خوب نشد و خیلی اذیت شدید میتونید دیگه بهش شیر ندید. چون یک سال اول شیر دادن مهمه و یک سال دوم بیشتر باید روی غذای بچه کار کرد.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2740