2733
2734
عنوان

|✨..🌺•عزیزای دلم یک لحظه میشه تشریف بیارید•🌺..✨|

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 27 پست

@msabaaaaaaaaa    

@msabaaaaaaaaa    

@leaeas    

@sbmimi    

@فنچa74    

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
شاید بیدار نشدن هنوز  صبر کن یکم

نه گلم بحث الان نیس که تاپیک دیروز 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌قشنگم عزیزه دلم ..من هر روز شرکت میکنم گلم.حاجتتتون روا 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2731

الهی که حاجت روابشی ب حق ارحم الراحمین**مرسی ازقلب مهربون ت**من واسه تمام اعضای تاپیک هرروزی که نوبت شون باشه۱۰تاسوره حمدمیخونم**انشاءالله ب حق سوره حمد حاجت رواباشندالهی آمین

ایه الکرسی میخونم واسه قلب مهربون ت نون بربری

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
الهی که حاجت روابشی ب حق ارحم الراحمین**مرسی ازقلب مهربون ت**من واسه تمام اعضای تاپیک هرروزی که نوبت ...

عزیزدلمی بخدا ناراحت شدم چرا بیست نفر نبودن

واقعا ادم متاسف میش

ممنونم خواهر شما خیلی گلی

2738
عزیزدلمی بخدا ناراحت شدم چرا بیست نفر نبودن واقعا ادم متاسف میش ممنونم خواهر شما خیلی گلی

درسته🎀

عزیزی شما😘😘💕

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

منم همیشه شرکت دارم ..دیشب هم دیر گذاشتین من الان دستم از کار تموم شده .میخونم ان شاالله حاجت روایی همه مون 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
منم همیشه شرکت دارم ..دیشب هم دیر گذاشتین من الان دستم از کار تموم شده .میخونم ان شاالله حاجت روایی ...

عزیزدلم 

چه ربطی به دیر گذاشتن داره 

من صبح ساعت ۶  گذاشتم اول وقت

د‌وستان همه پیام اول اسی رولایک کنیدتابدونیم شرکت کردین یان

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین🙏🌿بچه موتو۸ماه ازدست دادم 💔دعاکنیدبرام دغدغه هام حل میشه وخدابه خودموخانوادم سلامتی وحال خوش بده هرکی صلوات فرستادبگه منم براش بفرستم♥️🌹
عزیزدلم  چه ربطی به دیر گذاشتن داره  من صبح ساعت ۶  گذاشتم اول وقت

ربطی نداره ..من منتظر هستم مثل این چند شب ..

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..