2737
2739
عنوان

هدیه روز معلم

402 بازدید | 24 پست

من بچم پیش دبستانیه مامانا گروه  تشکیل دادن وقرارشدهمه پول به حساب نماینده کلاس بریزیم  وبرای روز معلم یک هدیه بخرن حالاایناقراره برای کمک مربیم هدیه بخرن منم چون اخلاقش تنده وازش خوشم نمیاددوست ندارم بخرن شماهابرای روز معلم برای بقیه هم کادومیدادین به غیرازمربی

😐کنارم گذاشتی که تلخم کنی شرابی شدم ناب حسرت بکش😏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در هر صورت چه خوب باشن چه بد میخرم  چون بچه ها مون ممکنه ناخواسته آسیبی به معلم چه جسمی چه ...

من مشکل ندارم برای مربیشون بخرن من مشکلم کمک مربیه که بیرون کلاس کارای دیگه میکنه

2728
نه خیر خیلی درست درس میدن حقوق مفت و ناحق می‌گیرن پنج دقیقه درس میدن ۴۵ دقیقه میرن تو گوشی البته هم ...

مربیه بچم خوبه  ولی ازکمک مربی که خارج کلاس  کارای متفرقه انجام میده خوشم نمیاد ایناهم میخان براش کارت هدیه بخرن

من مشکل ندارم برای مربیشون بخرن من مشکلم کمک مربیه که بیرون کلاس کارای دیگه میکنه

نمیدونم کلا اخلاقم اینطوره که دیگران با خوبی شرمنده میکنم نه به خاطر خودم به خاطر خداوند

چون قدرت خوبی بالاتر از هر قدرتی هست و هر کسی در مقابل خوبی کرنش خواهد کرد

من از دیذج ی ک ا لا خودنویس ۱۰میلیون تومنی خریدم.تا وقتش بدم  

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

عزیزان هیچی برای هیچ معلمی نخرید . تو هیچ شغلی حتی پرستاری لازم نیست هر روز به همه عشق بدی کار با بچه ها خیلی سخته تا عاشق کارت نباشی نمیتونی کار کنی

شما یه مهمونی که ۴ تا بچه توش هستنو ببینین حالا فکر کن همونارو باید بنشونی بهشون درسم بدی ‌تو رو خدا به خازگطر صد تومن ۲۰۰ تومن اینقدر معلمو پایین نیارین معلم هدیه نمیخوادعزیزم 

2738
من در هر صورت چه خوب باشن چه بد میخرم  چون بچه ها مون ممکنه ناخواسته آسیبی به معلم چه جسمی چه ...

بچه هامون آسیب وارد کرده باشن؟ فک کنم برعکس گفتین

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
بچه هامون آسیب وارد کرده باشن؟ فک کنم برعکس گفتین

من اینطوری به دنیا نگاه میکنم 

نگرانم نکنه حقی از دیگران به گردنم بمونه 

اگه معلم هم بودم باز به بچه ها هدیه ای میدادم که اگه ناخواسته بدی کردم یا آسیبی زدم خداوند منو ببخشه به واسطه ی نرم کردن دل بندگانش

عزیزان هیچی برای هیچ معلمی نخرید . تو هیچ شغلی حتی پرستاری لازم نیست هر روز به همه عشق بدی کار با بچ ...

واقعا حق گفتی

بعضیااینقدر بچه هستن فک می کنن معلمم مثل اوناس براش کادوبخرن خوشحال بشه نخرن ناراحت بشه

بعد میان بین خودشون تصمیم میگیرن نخرن ومعلمو تحریم کنن

بابا اون رایسال میتونی مثلا تنبیه کنی ولی اون معلم سرجاشه وبه جاییش برنمی خوره براش کاسه کوزه نخری

حق باشماست
نه خیر خیلی درست درس میدن حقوق مفت و ناحق می‌گیرن پنج دقیقه درس میدن ۴۵ دقیقه میرن تو گوشی البته هم ...

واقعا حقوقشون ناحقه مثلا نباید به امثال شما سواد خواندن نوشتن یاد می‌دادند که الان بر علیه خودشون سر بلند کنی 

والدین خودشون حوصله بچشون ندارن بعد فکر میکنند معلم خصوصی و پرستار بچه گرفتند برای بچشون 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2706