2733
2739
عنوان

دارم سکته میکنم...

1200 بازدید | 51 پست
الان از بیمارستان میام نی نیه خواهر شوشو بدنیا اومده بود
حال خواهر شوشو خیلی بد بود خیلی درد داشت
خونریزی شدید هم داشت
سزارین بوده با بی حسی...
منم الان وارد 7 ماه شدم
دارم سکته میکنم...
ینی 3 ماه ذیگه متم اینقدر درد دارم؟؟؟/
بخدا الان فشارم افتاده از استرس
کاش غیر طبیعی و سزارین راه دیگه ای هم واسه تولد جوجم بووود
تیکرم کووووو عموووو؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه عزیزم اصلا چه دردی؟ اون حتما یه مشکلی داره من خودم بیهوشی بودم پمپ مورفینم داشتم اصلا درد نداشتم الانم یکی از همکارام با بی حسی امروز زایمان کرده بود باهاش حرف میزدم خیلی راحت و خوب بود
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
نه عزیزم من دو تا سزارین کردم همه چی عاااالی بود خیلی کم پیش میاد اونجوری بشن کمی درد طبیعیه که با شیاف درست میشه
یک مرد واقعی همانطوری با همسرش رفتار میکند که میخواهد مرد دیگری با دخترش رفتار کند......
2738
عزیزم منم 6 ماه پیش سزارین شدم خیلی خوب بود فقط کمی درد داشتم فرداش که مرخص شدم خودم از جام بلند شدم بدونه کمک خونه هم اومدم کارای خودم و بچه رو خودم انجام میدادم همه که مثه هم نیستن نگران نباش
زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2706