2733
2734
عنوان

شما باشید آپارتمان می‌خرید یا زمینی

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 30 پست

آپارتمان خوشم نمیاد .چون به سر و صدا حساسم .

خلوت دوست دارم ..

بعدشم معلوم نیست همسایه ها چه مدل باشن .  انسان باشن یا نباشن . 

بالایی هم اسب  نداشته باشن  شبا  میز و .... اینور اونور نکنن .

همش اهنگ باز نکنن و سر و صدا و‌....

مهمون کم بیاد براشون و رفت و امد نباشه 😑

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه دلیلشو بگید من تاپیک زدم دلایل شما دوستان را گوش بدم 

من خودم خونه ویلایی برام قابل تحمل نیس چون همون امنیت و اینکه کثیفی و حشرات بیشتر و حتی رسیدگی زیادی میخواد 

و از نظرم هیچی قابل مقایسه با خونه نوساز نیس و مهم تر محله خیلی مهمه چون فرهنگ برام مهمه

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
شهر ما خونه اینقدر گرون نیست  من دارم راجب ۵ میلیارد صحبت می‌کنم

ببین عزیزم هرکدوم ی مزایا و معایبی داره ...ویلایی امنیتی شاید مشکل داشته باشی ولی اپارتمان هم بد گذشت ده سال دیگه افت قیمت داره و ی جورایی خیلی پیشرفت نمیکنه ...تا ده سال ساخت اوکیه مگه اینکه بعدش بفروشید و دوباره ی نو و صفر بخرید 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2731
چون رشد قمیت تو مناطق بالا شهر دو برابر مرکز شهره 

اینک بگم‌محل زندگی خیلی مهمه خیلی خیلی مهمه شما لوکسترین خونه داشته باشی تو مرکز شهر ارزشش به اندازه اون آپارتمان بالا شهر نیست

من ترجیحم خونه ویلایی ک حیاطم داشته باشه راحتی سرو صدا کنی موزیک با صدای بلند گوش کنی تابستونا تو حیاط خونت بشینی چیه اپارتمان

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

من قطعا زمین میخرم

اپارتمان هرسال ریالی رشد میکنه

ولی زمین دلاری رشد میکنه

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜

ویلایی دوست دارم ولی امنیت آپارتمان بیشتره 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
ما تهران نیستیم 

كلا بافت شهري رو عرص ميكنم

در تهران ك محللت مغمولي ويلايي به درد نيمخوره.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706