2733
2734

اونی که دندون میخونه به نظرت الان تو سایته؟

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
آره چرا نباشه ؟

عجب !

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
همه اینا به مدیر گروه برمی گرده  هر رشته و هر دانشگاهی که باشی

اره می‌دونم ، تقریبی میخواستم بفهمم ک چقدر در طول روز وقت میگیره معمولا ،اخه دانشگاه تا خونه ام دو. ساعت فاصله داره

اونی که دندون میخونه به نظرت الان تو سایته؟

خانمی نمیدونم دهه ی چندی هستی 

ولی این دوره قبولی دندون مثل دوره ی ما دهه ی شصتی ها سخت نیست . 

دختر نزدیکانم با رتبه ۳۶ هزار داره دانشگاه دولتی اصلی وسط شهر درس میخونه . البته یه رشته دیگه 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

نمیدونم اماپسرمن هروقت زنگ میزنه یامیگه کلاسم یادارم میرم کلاس

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
خانمی نمیدونم دهه ی چندی هستی  ولی این دوره قبولی دندون مثل دوره ی ما دهه ی شصتی ها سخت نیست . ...

اتفاقا الان خیلی سخت تره، با بالای نیم میلیون نفر تجربی و تاثیر قطعی دوازدهم و یازدهم با کنکور، مخصوصا برای ما پشت کنکوریای بدبخت

نشد که بشه..
اتفاقا الان خیلی سخت تره، با بالای نیم میلیون نفر تجربی و تاثیر قطعی دوازدهم و یازدهم با کنکور، مخصو ...

خانمی من سال ۸۵ و ۸۶ کنکور تجربی دادم 

تعداد شرکت کنندگان تجربی ۵۸۰ هزار نفر 

ظرفیت دانشگاه ها نصف الان هم نبود 

دوستم با یه رتبه ی خوب حتی نتونست پیام نور شهر خودش رو بیاره 

رفت غ انتفاعی یه شهر دیگه . 

الان با رتبه ی اون دارن روزانه شبانه قبول میشن . 

تازه حجم هر کتاب وحشتناک سنگین بود . 

عمومی ها کلی وقت ازمون می‌گرفت . 

ما هم تاثیر معدل کتبی دیپلم داشتیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمی من سال ۸۵ و ۸۶ کنکور تجربی دادم  تعداد شرکت کنندگان تجربی ۵۸۰ هزار نفر  ظرفیت دانش ...

واسه ما یازدهمم هست، عمومی یازدهمم هست، معدل 60 درصد شده، ده برابر استرس بیشتر، بازار کار خرابه، الان همه دارن برای چندتا رشته تاپ تلاش میکنن، چون با بقیه رشته ها آینده ای ندارن، اصلا تو درس خوندن دیگه آینده ای برامون نمونده، فقط داریم دست و پا میزنیم

نشد که بشه..
واسه ما یازدهمم هست، عمومی یازدهمم هست، معدل 60 درصد شده، ده برابر استرس بیشتر، بازار کار خرابه، الا ...

عزیزم انقدر ناامید نباش 

خدا برای همه میسازه 

اتفاقا با کم شدن جمعیت جوان ؛ وضعیت اشتغال بهتر شده 

بعدشم خدا بخواد ، برای آدم میسازه . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمی من سال ۸۵ و ۸۶ کنکور تجربی دادم  تعداد شرکت کنندگان تجربی ۵۸۰ هزار نفر  ظرفیت دانش ...

کاس عمومیا حذف نمیشد که این همه نقشه نکشن برامون، چندتا درس عمومی تستی خیلی بهتر از تاثیر قطعی سه سال بود، اونم هم تخصصی هم عمومی و کنکور و کلی هزینه برای ترمیم نمره و ایجاد سابقه برای یازدهم، چون ماهایی که یازدهممون نهایی نبوده الان باید هم برای یازدهم سابقه ایجاد کنیم هم دوازدهم ترمیم بزنیم هم کنکور شرکت کنیم، از این سخت ترم مگه هست؟ با کلی هزینه کتاب که خیلیا ندارن خرج کنن

نشد که بشه..
کاس عمومیا حذف نمیشد که این همه نقشه نکشن برامون، چندتا درس عمومی تستی خیلی بهتر از تاثیر قطعی سه سا ...

مگه چقدر هزینه میخواد ک ندارن!بالا هست ولی نه انقدر دیگه

2706