2737
2734

دخترم چهارسالشه چند روزه گیر داده با این اسباب بازی و گریه میکنه قبمتش یک میلیون هست شوهرم میگه براش بخر کل پولی که رو کارتشه همینقده اما میگه بخر اما من میگم یک میلیون رو میشه داد یه چیز دیگه براش که موندگار باشه اینو فوقش چندماه دیگه ازش خسته میشه یا میشکنه قیمت پارسالش سیصدتومن بوده الان شده یک میلیون 

شما باشین میخرین؟

چی عس حالا.....

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

میخرم براش ولی بهش میگم تا ی مدت دیگه از اسباب بازی خبری نیس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740

من چون میدونم پسرم با اسباب بازی اصلا سرگرم نمیشه نهایت یه روز بازی کنه نه اصلا حاضر نیستم اینقد هزینه کنم واسش

بچه هس با چیز دیگه راضیش کن

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

والا من که بچه ندارم😂

ولی یکی از فامیل های دورمون شب یلدا تولد بچش بود قیمت کادوش ۵ میلیون بود یا بیشتر

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2706