2733
2734
عنوان

شما باشین یک‌میلیون پول بابت این اسباب بازی برای بچتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 35 پست

من لگو میخواستم بخرم برا خواهرم همه ی قیمتاش بالایی 4 ملیون بود کوچیکا هم از 1 و نیم شروع میشد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
من باشم میخرم وقتی انقدر باهاش خوشحال میشه ارزششو داره و مطمئنا اون ۱ میلیونو خرج هرچی دیگه براش کنی ...

اینارو ببین خوشت اومد باید پیجمو فالوو کنی،🤪🤪🤪

https://uupload.ir/files/erka_img_20201217_134416_161.jpg

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم یه ماشین تو دی جی کالا دیده دو میلیون و سیصد 😤😤 کلا سی سانتم نیست ولی مجبورم براش بخرم گفتم عید کادوی عیدت رو برات میخرم اگر تا اون موقع نشه سه میلیون😭😭😭

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین عزیزم من واسه بچم فقط سالی دو بار اسباب بازی میخرم یکی تولد یکی هم عید نوروز پای سفره هفت سین.

اما نه یکیا چند تا و بهترین چیزهایی که در طول سال میگه میخوام رو میگم مثلا برا تولدت میخرم.خودشم قانع شده تازه اینجوری صبر کردن رو هم یاد گرفته

بیرون هم میریم گیر نمیده که اینو میخوام.اما توی این دو مناسبت دو سه تا  بهترین اسباب بازی هارو براش میخریم  که خودش واقعا دوسشون دتره

به نظرم اگه یکماه دیگه نمیگه یه چیز دیگه میخوام براش بخر.نزار چیزی به دل بچت بمونه اما سریع هر چی خواست نخر تا صبوری رو یاد بگیره

2731

من هر چی که براش میخرم رو کارتن یا کاور روش رو دور نمیندازم یادش دادم که بعد اینکه بازیش تموم میشه جمعش کنه و اصلا تا حالا اسباب بازی نشکونده همشون تمیز و مرتب.فقط اونایی که کوچیکن زو گزاشته توی بوفه کمدش .

به نظرم از الان یاد بچه ها بدیم که تمیز نگه دارن واسه ایندشونم خوبه