2733
2734
عنوان

ترو قران قسمتون میدم بیایننن متاهل هاااااا😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 29 پست
اره  لتروزول و متفرومین میخورم ولی هیچوقت برام اینجور مشکلی نداشته یک ساله اقدامم

بخاطر همونه منم دقیقا تو این شرایط بودم ی شب تا صب از درد تخمدان نخوابیدم... الانم موعدمه ولی پ نشدم فردا بیبی چک میزنم ولی درد پریود دارم🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخاطر همونه منم دقیقا تو این شرایط بودم ی شب تا صب از درد تخمدان نخوابیدم... الانم موعدمه ولی پ نشدم ...

ان شالله که بارداری عزیزم خدا بهت یه نی نی خوشگل و سالم بده به حق امام حسین🙏🏻😍🥺

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
2731
از روز ۸ سبکلم کلا دیگه اقدام بودم حتی امروزم اقدام بودم  

انشالله که همون لانه گزینی من خودم یکی از علایم هام همین درد رحم و تخمدان در هنگام رابطه بود مثل یه دردی می‌پیچید زیر دلم خون لانه گزینی توی هرروزی از سیکل ممکنه دیده بشه ربطی نداره

2740
اره  لتروزول و متفرومین میخورم ولی هیچوقت برام اینجور مشکلی نداشته یک ساله اقدامم

بارداری شاید عزیزم.ازمایش خون بده.اصن ی متخصص زنان برو

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
بارداری شاید عزیزم.ازمایش خون بده.اصن ی متخصص زنان برو

اخه امروز بی بی زدم منفی بود 😥اخه چطور ممکنه باردار باشم وقتی که نه فولیکول بالغ داشتم و هم روز ۱۴ سیکلم هست 🥺اصلا امکان داره؟؟ 

اخه امروز بی بی زدم منفی بود 😥اخه چطور ممکنه باردار باشم وقتی که نه فولیکول بالغ داشتم و هم روز ۱۴ ...

میتونی بگی این درد چقد ینی چند روز طول کشیده؟من دردای تخمک گذاریم دوروز میشه.واقعا درد رحم تخمدان شدید میگیرم.ولی دوروز بیشترنمیشه

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
میتونی بگی این درد چقد ینی چند روز طول کشیده؟من دردای تخمک گذاریم دوروز میشه.واقعا درد رحم تخمدان شد ...

بعدشم بی بی تا زیر سه هفتگی هورمون بارداری رو تشخیص نمیده.راه آنی و فوریش ازمایش خونه

میتونی بگی این درد چقد ینی چند روز طول کشیده؟من دردای تخمک گذاریم دوروز میشه.واقعا درد رحم تخمدان شد ...

از روز ۱۳ سیکلم لکه بینی دارم کم ولی معذرت میخوام توی دستشویی و لباس زیرم مشخص نیست  و دردای پریودی دارم و تخمدان هام و سینه هام درد میکنن و حساس شدن 

از روز ۱۳ سیکلم لکه بینی دارم کم ولی معذرت میخوام توی دستشویی و لباس زیرم مشخص نیست  و دردای پر ...

حتما صبح ازمایش خون بده و بعد اگه منفی بود برو زنان‌‌.حتما برو ک برات سونوداخلی بنویسه

حتما صبح ازمایش خون بده و بعد اگه منفی بود برو زنان‌‌.حتما برو ک برات سونوداخلی بنویسه

ولی اگه ازمایش دادی جوابشو ب منم بگو بدونم😶

2706