2737
2734
عنوان

سرگرم کردن بچه های یکساله

828 بازدید | 27 پست

سلام مامانای گل

خوبید

مامانا میشه بگید بچه های یکسالتون رو چجوری سرگرم میکنین یا میکردین؟ پسر من اصلا با اسباب بازی هاش بازی نمیکنه. فقط دنبال منه و هرجا میرم می‌چسبه بهم و با هیچی بازی نمیکنه. 

دختر من هم به اسباب بازیهاش علاقه ای نداره فقط به پریز برق کنترل تلویزیون باز کردن کابینتها و خالی کردن محتویاتشون و بقیه کارهای خطرناک دیگه علاقه داره😶

یا رفیق من لا رفیق له 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این سن همینه. من خیلی در عذاب بودم دخترم دلش میخواست تو سرویس بهداشتی هم همراهم باشه 😂😂دیگه هیجی سرگرمیش از سر کول من بالارفتن بود یا باهم کتاب و شعر خوندن. دوسال به بعد یخورده تنها و مستقل بازی میکنن و سرگرم میشن اونم در حد 10 دقیقه

2738

پسر من 17 ماهشه  . تاب بازی میکنم باهاش.  از این ماشینها داره که میشینه توش میگردونمش تو خونه  همه اسباب بازیهاش رو میریزیم زمین هی توپ ها رو پرت میکنیم این ور اون ور. خودش کم تنهایی بازی میکنه اگرم تنها بازی کنه با وسایل خونه مثل سبد اینا بازی میکنه. کارتون میبینه. واسش شعر میخونم میشینه تو بغلم

دختر من هم به اسباب بازیهاش علاقه ای نداره فقط به پریز برق کنترل تلویزیون باز کردن کابینتها و خالی ک ...

وای آره بچه منم دقیقا همینه. آنقدر چراغ هارو خاموش روشن می‌کنه ک میسوزونه ولی کابینت هارو بستم دیگه نمیتونه باز کنه. واقعا موندم دیگه چی بهش بدم ک بازی کنه یکم منم به کارهای شخصیم برسم

2706