2737
2739

من سال ها پیش یه نامزدی ناموفق داشتم الان دوباره ازدواج کردم باردارم هستم

ولی با اینکه سال ها گذشنه هیچوقت آزار و اذیت های نامزد سابقم یادم نرفته 

خلاصه بگم که به مامانم چشم داشت سال ها پیش ۵۰۰ میلیونمو بالا کشید و میخواست با مامانم رابطه جنسی داشته باشه منم کتک میزد من وقتی داشتم جدا میشدم نامزدم طلاقم نمیداد ولی با سختی های فراوان تونستم جدا شم و دادگاه خودش حق طلاق بهم داد و اذیت هاش ثابت شد وقتی داشتم جدا میشدم ۶۱۴ تا مهریه داشتم نمیدونم چرا ۶۰۰ تارو بخشیدم ۱۴ تا موند با داداش زن عموم ازدواج کرده بودم زن عموم بعد طلاقم کلی تهمت زد بهم همچنان که شوهر دارم بازم پشت سرم حرف میزنه هم پشت سر من تم پشت سر خانوادم چون بابام پولداره مثلا به ما میگن با دزدی به اینجا رسیدن و خیلی خیلی تهمت های دیگه اینا فقط یه درصدشونه 

من چند روز پیش به بابام گفتم اون از خدا بی خبر پولمو بالا کشید سکه هم قیمتش رفته بالا بیا بریم مهرمو اجرا بذارم اگه تونستم بگیرم به کسی که فقیره و توان خریدن جهزیه نداره جهزیه میخرم براش نامزد سابقم علاوه بر اون یه ماشین هم از دارایی های بابام بالا کشید با حیله کاری کرد پول ماشینو بابام بده و پولشو هیچوقت پس نداد

بابام امروز رفته مهرمو به اجرا بذاره ولی من عذاب وجدان دارم که چرا پسر غریبه رو بخوام اسیر کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738