2737
2739
عنوان

کسی فال قهوه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 42 پست
در آخر هم بگم که بسپر به خدای بزرگ برای ازدواج سوره محمد رو بخون،اگر جای زیارتی یا مراسم مذهبی رفتی ...

متشکرم مهربون😙😙

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم گل دختر ، ریپلای اولمو خوندی؟

بله کامل هردو رو خوندم.ممنونم😙😙

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
2742
خواهش میکنم🌹

ببخشید یه سوال.گفتید یه آقای جوان و به ظاهر امروزی میبینم ک دستش برات رو میشه.این اتفاق انگار داره پیش میاد😐از این شخص چی میبینید؟ممکنه اذیتم کنه؟یکی هست رو تلگرامم پیغام میذاره خودمم نمیدونم کیه.خودم ترسیدم.البته کم سن نیستم😂 

28سالمه.اینو تمرکز کنید کیه؟هدفش چیه؟خدای نکرده چیزی برام پیش نیاد

خواهش میکنم🌹

گلم لطفا تو خصوصی بنویس  

2738

یه فال*گیر هست انگار از آینده اومده.همه چیو از زندگیتون درست و دقیق میگه.این شمارشه. 09127865938 ولی به زنگ و تماس جواب نمیده.فقط از واتس اپ و تلگرام بهش پیام بدید.هرجای ایران باشید انجام‌میده براتون ویس میفرسته.رایگان نیست.ولی قیمتش مناسبه

اگه میخواین تجربه ی یه فا ل عالی راجب زندگی تون داشته باشین پیش ما فا ل بگیرید مطمعن باشین مشتری دایم خواهید شد میتونید واتس اپ یا روبیکا هم پی ام بدین دوستان فا ل دروغ نیست فا ل باعث میشه شناخت بهتری راجب خودتون و اطرافتون داشته باشید♥️♥️

قهوه 

تاروت

تک نیت تاروت

پاسور

احساسی

کاری مالی

۰۹۰۱۱۲۴۳۵۹۰

فقط برای گرفتن فا ل کلی درخواست بدین وگرنه درخواست دوستی قبول نمیکنم