2737
2734
عنوان

شوهرم سر غذاها بهونه میام

147 بازدید | 12 پست

مثلا میگه جیگرا رو درشت خورد میکنی یا هر دفعه میگه چرا عدسیات این رنگیه. بعد میگه چرا کله جوشت آبش زیاده و.... جای من باشید چی جوابشو میدید

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مشخصه که بد غذاست

بهتره که سعی کنی طبق میل اون غذا درست کنی

هر سری بگو که دفعه بعدی بهتر درستش میکنم

و سعی میکنم بابا میلت باشه

حالا تا بیابن خلق و خوی همو بشناسین طول میکشه

و تلاشتم بکن که دیگ بهونه نتونه بگیره

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
2738
خوب شاید واقعا غذا خوب درست نمیکنی

من چند ساله همینجوری درست میکنم تغیر نکرده این تازگیا بهونه میاره

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

اصلا با بحث و اینا کار نکن

وقتی میشه با ۴ تا حرف قشنگ مشکلو حل کرد چرا ناراحتی

بگو دوست داری چجوری باشه همون‌جوری درست کن

اصلا هم فکر نکن با خودت ک پررو میشه نه اصلا

تازه پیش خودش ۱۰۰ در ۱۰۰ فکر های خوبی میکنه

دفعه بعد ک بازم چیزی باشه اونم با ملایمت باهات صحبت میکنه

منم اول زندگی همین بودم شوهرمم فوق العاده بد غذاست همینایی ک بهت گفتم رو انجام دادم گفتم چجوری باشه چطور دوست داری چشم تلاشمو میکنم دفعه بعدی باب میلت باشه

اونم اگر بازم خراب میکردم نمیزد تو سرم میگفت غذات اشکالش اینه با همین ملایمت و آرومی

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...