2737
2734
سلام دوستان من الان در هفته 21 بارداری هستم قبل از بارداریم 48 کیلو بودم و الان با وجود اینکه در ماه 6 بارداری هستم 50 کیلو شدم البته سونو وزن جنین رو طبیعی اعلام کرد ولی خیلی نگرانم در ضمن خیلی زود گرسنه ام میشه اما نمی تونم زیاد بخورم و از همه چی بدم میاد چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟/
اگه اینجوریه پس کم بخور ولی به دفعات.........

من بیشترین وزن گیری و تغییراتم از ماه 5 به بعد بود........

مراقب خودت و جوجه ات باش.......................موفق باشی.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

میشان
حق با اسمانس من هم از ماه 5 خیلی زیاد شدم
ولی 4 مغذ رو اسیاب کن و باعسل مخلوط کن روزی 3 قاشق بخور هم برای خودت خوبه هم نی نیت
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشان جان منم تا اخر 4 ماه وزن نگرفتم و دکترم نگران بود و به هم گفت ماکارونی و سیب زمینی بخور من هر روز سیب زمینی اب پز شده میخوردم...........عسل میخوردم ..........نگران نباش انشالله وزن میگیری
2728
هههه من وزن اولم 41 بود و تا 6 ماهگی تازه به 44 رسیدم و بعد از اون هر روز صبح 10 تا بادام خام میخوردم و کم کم شروع شد و توی هفته 35 شده بودم 62 .دکترم میگفت دیگه نباید وزن اضافه کنی حالا تو هم جوش نزن هر وقت تونستی بخور خودتو خیلی در گیر وزنت نکن عزیزم مراقب خودت باش خوب میشی