2733
2734
عنوان

از کدوم کاربر توی سایت خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4572 بازدید | 470 پست

✅ نیازمند همکار بین ۱۸ تا ۶۰ سال خانم

در منزل خود صاحب کسب و کار خود شوید و درآمد عالی کسب کنید

پرستیژ کاری عالی

کاملاً غیرحضوری

برای افرادی که مسلط به گوشی هوشمند هستند

مناسب برای کارمندان، زنان خانه دار، دانشجویان و...

جهت اطلاعات بیشتر  پیام بدین

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت نگیر به خودت عزیزدلم اونم حتما درکت میکنه این زخما که تو وجودمون هست فقط و فقط با عشق و محبت ب ...

توهم فوق العاده هستی عزیزدلم

ممنونم ازت🤤🥲😍♥️

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
@نون_بربریییی   ❤️🥰 @sbmimi   ❤️🥰 @گمشده7709   ❤️🥰 @خربوریدان   ...

عزیزدلمی ❤️😍ابجی مهربونم چقده خوب شد پیدات کردم 😘

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2740

آخ من قربونت برم خواهر خوش قلب و مهربونم عزیزه دلم 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
@nafasam1370     بیا عشقم

عزیزممممم مرسی که محضر نرفته خوب هوامو داریا 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😍🥴☺️😅

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
عزیزممممم مرسی که محضر نرفته خوب هوامو داریا 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😍🥴☺️😅

ما اینیم دیگه  فقط کافیه اشاره کنی

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....