2752
2734

اون دختره رو بلاک کردم ولی تو دلم مونده این حرفا 

نگفتمبخاطر همین ناراحتم

موندم چیکار کنم

اگه به یه پسر ابراز علاقه کنید و پیامش تو گوشیش بمونه

و اون اسکرین شاتش رو ب دوست کثیف خبرچی تون بفرسته

و پسره دست رد ب سینه شما بزنه

و اسکرین شات دست اون دختره هس

و قراره ب خیلیا بگه

😔😔آدم خرد میشه ب خدا

ای خدااا

شما چیکار میکنید؟

(لطفا حرف ناامید کننده نزنید

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

این موضوع برا چند ماه پیشه ولی الان اذیتم مبکنهههه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

هیچی هم پسره هم دختره بلاک میشن و هرکسی به رو آورد 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو درخواست  دوستی کردی. اقا گفته نه.

حالا اسکرین فرستاده واسه دوستت و به همه ام میگه که جواب رد داده؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
تو درخواست  دوستی کردی. اقا گفته نه.  حالا اسکرین فرستاده واسه دوستت و به همه ام میگه که ...

اره

2706