2752
2734
عنوان

خانم های متاهل بیایید لطفا همگی....

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 60 پست

امیدوارم دعوا و توهین نشه باز سر این مسئله

من معتقدم وقتی مستقل باشی پس انداز میتونی داشته باشی که درآینده بچه دار شدی خیلی واسش خوبه

یه درصدم بخواد یکی طلاق بگیره بتونه از پسش بر بیاد...نه اینکه از ترس پشتیوانه مالی نداشتن طلاق نگیر یا بعد طلاق زندگیش سخت بشه.

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
خیلی بحث و دعوا سرش هست تو نی نی سایت. ‌کسی که درامد شرافتمندانه داره هم احترامش بالا میره هم تو زند ...

با احترام مخالفم باهاشون

من خانه دارم ولی خانواده همسرم هیچ دخالتی تو زندگیمون ندارن 

اینکه کسی خانواده همسرش یا خودش تو زندگیشون دخالت میکنن بر میگرده به رو دادن زیاد به هردو طرف 

و اینکه مرد در هر صورت وظیفه داره هزینه‌های زنش رو تامین کنه چه شاغل باشه چه نباشه 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاغل.صد درصد شاغل.

شاید خانه داری مزایایی داشته باشه(ک بنظرم نداره)ولی سودش واسه بقیه اس،یعنی شوهرت و بچه هات کیفش رو میکنن.ولی شاغل بودن بی نهایت مزایا داره و اکثر سودش برای خودته.

شاغل.صد درصد شاغل. شاید خانه داری مزایایی داشته باشه(ک بنظرم نداره)ولی سودش واسه بقیه اس،یعنی شوهرت ...

اینا رو گفتی چون من تحربه کردم دقیقا اینطور نبود 

خانه دار باشم ارامش ذهنی بیشتر دارم و به تفریحاتم بیشتر میرسم و این سوده برا من 

شاغل باشم خسته و کوفته از سر کار میام پولمم باید خرج بشه سر زندگی ارامشم گرفته میشه بچم دچار استرس جدایی میشه 

البته اینا تجربه من بود و با این حال الان شاغلم اما تایم کم که هم خودم زیادی خسته نشم هم بچم اسیب نبینه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2731

من خودم الان شاغلم

ساعت کاریم زیاد نیست میرسم خونه ساعت حدود پنج غروب

اما انقدر خسته میشم ک ب چیزی نمیرسم همش خونم

احساس میکنم اگه بعدازدواجم شاغل باشم کم میارم و شکسته میشم

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
من خودم الان شاغلم ساعت کاریم زیاد نیست میرسم خونه ساعت حدود پنج غروب اما انقدر خسته میشم ک ب چیزی ...

تا زمانی که بچه نداری تایم زیادم کار کنی باز میشه یه کاریش کرد 

ولی تایم طولانی بچه تو مهد باشه واقعا اسیب میبینه و اونوقت عوارضش دامنگیر خود زندگی میشه 

و هرچیم پول داری باید بدی نگهداری مهد یا پرستار 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
با احترام مخالفم باهاشون من خانه دارم ولی خانواده همسرم هیچ دخالتی تو زندگیمون ندارن  اینکه ک ...

بله مرد وظیفه خرجی داره تا وقتی که زوجیت دارند. اما اگر خدای نکرده خیانت کنه چی. اکثرا که میمونن و سازش میکنن‌.اگر طلاق رخ بده مهریه رو که قسط میبندن. فقط اگر پدر دختر پولدار باشه اب از اب تکون نمیخوره. در غیر این صورت دوران رنج و فقر شروع میشه.

اینا واقعیت جامعس. نمیشه بگیم شوهر من امکان نداره خیانت کنه. دیگه  یه جوری زیر پای مردها میشینن یوسف پیامبرم کم مونده بلغزه. رسما وارد زندگیا میشن .این همه دیدیم که ماشالا .

من ترجیح میدم واسه هر واقعه بدی مجهز باشم با اینکه زندگیم ثبات بالا داره .

و غیر از این شاید بخوام واسه خانواده یا دوستانم کادوی سنگین بخرم مثلا. سختمه از شوهر درخواست کنم. یا یه سری چیزای تفننی گرون دلم بخواد‌. 

بعضیام ترجیح میدن بنا رو بر خوش بینی بذارن...این دیگه سلیقه ای میشه.  

تا زمانی که بچه نداری تایم زیادم کار کنی باز میشه یه کاریش کرد  ولی تایم طولانی بچه تو مهد باش ...

منم فکر میکنم زن ک متاهل میشه یا باید کلا خانه دار باشه یا دور کار

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
اینا رو گفتی چون من تحربه کردم دقیقا اینطور نبود  خانه دار باشم ارامش ذهنی بیشتر دارم و به تفر ...

من بچه ندارم.شغلم رو دوست دارم و خستگی کار رو ب خستگی ناشی از بیکاری و تو خونه موندن ترجیح میدم.درآمدم هم کلا تو زندگی مشترک نمیاد.کلا تفریح من و آرامش روحیم کار کردنمه واقعا‌.ولی درکل شاغل بودن بخاطر امنیت روانیش ترجیح میدم.یعنی هر اتفاقی برای زندگیم بیوفته باز خیالم راحته برای هیچی نیازمند کمک نمیشم

زنی خوبه که از خودش راضی باشه و ارامش داشته باشه.

یکی با خونه موندن و خونه داری ارامش داره یکی هم از اینکه شاغل باشه و مستقل حس خوبی به خودش داره و خوشحالتره و هیچ کدوم هر بر دیگری برتری ندارن.

2706