2733
2734

که خدا صدامو بشنوه ببینتم کمکم کنه😭.

الان یکساله یه حاجتی دارم و منتظرم خیلی اذیتم بابتش، وگرنه که اصرار نمیکردم

نی نی یار جان تعلیق نکن.این دیگه شماره حاج خانوم همسایمونه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم اگه به صلاح باشه میدن مطمئن باش خدا یه چیزی میدونه که نمیده ولی اگه اصرار داری که بشه دعای م ...

چشم.میخونم انشالله که بشه😔

نی نی یار جان تعلیق نکن.این دیگه شماره حاج خانوم همسایمونه
عزیزم اگه به صلاح باشه میدن مطمئن باش خدا یه چیزی میدونه که نمیده ولی اگه اصرار داری که بشه دعای م ...

من اونم. خوندم جواب نداد 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
2740
صد در صد به صلاحت نیست من واقعا به این نتیجه رسیدم که اگه به صلاح نباشه هر چی ام دعا بخونی برای اون ...

🖤🥀

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀

من یکی دوماه یه حاجتی رو میخواستم تمام زندگیم بهش بند بود باور نمیکنی انواع چله ها انواع نذرها رو انجام دادم نیمه شب اصلا از خواب مپریدم نماز شب میخوندم گریه میکردک انقدرسی که به هق هق میرسید ولی اخر همه دعاهام میگفتم اگه به صلاحه باااو رکن من به خواستخ م نرسیدم ولی الان بعد از دوسال میگم چقدر خوب که به دعام نرسیدم و بعد از اون دعاها زندگیم از این رو به اون رو شد ارامشی دارم که شاید با رسیدن به اون خواسته  نداشتم ازت خواهش میکنم اگرم اصرار میکنی بگو اگه به صلاحه

فرزند ادب باش نه فرزند پدر/ فرزند ادب زنده کند نام پدر 🩵

منم خیلی التماسش میکنم خیلی دعا میکنم خیلی..بش میگم خدایا اگ صلاح نیس صلاحش کن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2706