2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه نمونه آزمون ورودی داره حالا به نطر خودت کدوم بهتره‌؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740
آخه خیلس تعریف شاهد رو هم شنیدم

من ۳ سال شاهد درس خوندم شکنجه گاه هست 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
آخه خیلس تعریف شاهد رو هم شنیدم

اول ازمون بده اگه قبول شدی بعد بپرس شاهد بهتره یا نمونه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

من وقتی دانش آموز بودم هم شاهد خوندم هم نمونه دولتی

تو شهر نا این طور بود که شاهد امکانات بیشتری داشت تا نمونه دولتی چون مدیر شاهد خیلی آدم لارج و به روزی بود ولی مدیرمون تو نمونه تقریبا هیچ کاری برای رفاه و بالارفتن سطح تحصیلی بچه ها نمی‌کرد

بهتره از دانش آموزان سال قبل این دو مدرسه بپرسید که بفهمید کدومشون تو شهر شما آپشن های بالاتری دارن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706