2733
2734

من روزش رو یادم نمیاد ولی شهریور ۹۸ به بعد واسم مثل سم مار بود

یکی دیگشم فروردین ۸۸ که هنوز بوی گند عطر لعنتیش یادمه با گذشت این همه سال هنوز یادمه چه عطری بود و هروقت یه جایی بوی اون رو بگیرم میخوام بالا بیارم،بعدازظهر لعنتیش که خوابیدم و غروب لعنتیش که با گریه مامانم از خواب پریدم،و بعدش استرس تمام وجودم رو فرا گرفت و گرفتاری های بعدش... .

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

۱۹ آذر ۹۹

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۲۶/۱۱/۱۴۰۱

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
۱۹ آذر ۹۹

چی شده بود؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
21 اسفند 

چه اتفاقی افتاده بود؟

چی شده بود؟

خودکشی کردم و با خودم عهد بستم زنده موندم دیکه اون ادم سابق نشم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
۱۸تیر هزار و چهارصد ی نفر پیام دادم ک کاش دستم قلم میشد 

منم اون شهریور لعنتی به یه نفر پیام دادم که اگر نمیدادم واسم بهتر بود

۵ دی سالی که زلزله اومد ۲۱ سال گذشته اما هنوز یادمه همه دوستام اقوام جنازه هاشون ردیف کرده بودن من واسه اون همه وحشت سنم کم بود مدام از پشت شیشه در میرفتم به جنازه دختر دایی هام نگاه میکردم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
۲۶/۱۱/۱۴۰۱

چی شده بود؟

۳ مهر ۱۴۰۲

۱۳ آبان ۱۴۰۲ وقتی برای اولین بار بغلم کرد💔🙂

۱ آذز ۱۴۰۰ فوت پدرم

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
2706