2737
2734
عنوان

کیا تاوان دل شکستن رو دادن و کیا تاوان دل شکستشونو دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 173 پست
خوب وقتی خودت تصمیم میگیری نمیشه نباید نفرین کنی و حدو اندازه مشخص کنی پس خدا چکاره هست

بخدا نمیدونم فقط میخام همونجور بیرحمانه پس بدن

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله باردار شدم مادر شوهرم  ودخترش تبریک نگفتن.مادرشوهرم گفته بود حالا مگه چی کار کرده! ما که تب ...

قطعا همون بوده وقتی خوشحال نشدن خدا هم بهشون نمیده 

ابجیم کاری کرد ک هم من و زد دستام زخمی شد و حتی با مشت زد تو سرم ،سمت راست بدنم یخ زد  سه روز ه ...

واقعا باید مراقب دل ادما باشیم ممکنه با هرحرف و شوخی ای بشکنه 

2728
من خودم تاوان دادم الانم دارم میدم با اینکه اصلا بدجنس نیستم فقط شاید از روی پرحرفی یچیزی گفتم الان ...

خدا صبرش زیاده شک نکن تاوان میگیره منم میدونم طرفم پس میده ولی صبر ندارم

مال من زیاد طول نکشید ولی خب واسم مهم نبود فکر میکردم خوشحال میشم برعکس دلمم سوخت واسش اونموقع ها&nb ...

چجور دلتو شکستن چجور پس داد

دلمو شکستن مادر شوهر و خواهرشوهرام زمانی که عقد بود چون عروس شهر غریب شدم مدام اخ و پیف میکرد مادرشوهرم که واه واه مامانت چطور راضی شد تو رو شهر غریب بده من اصلا دخترام رو راه دور نمیدم......

یا وقتی شوهرم بهم توجه میکرد میگفت بهش این زن واست زن نمیشه من مرده بچه هام زنده ازت طلاق میگیره....

یکیشون عروس زاهدان شد و جدا شد برا بار دوم هم ازدواج کرد باز جدا شد

اون یکی هم با کسی که تو شهر دیگه ای هست ازدواج کرد اونم جدا شد

و خدایی که همین نزدیکی است.....

من دیدم یکی از اقوام نزدیکم به شوهرم پیام میداد واز  هر روشی که می تونست استفاده میکرد که شوهرم ...

اخ یعنی میشه ماله منم یروز اینجور بشه منم دلم نمیاد ولی چجور اونا بیرحم بودن 

2740
یه نفر دیگه هم اذیتم میکرد آنچنان پیش شوهر و خانواده شوهرش ابروش رفت که خودش میگفت خیلی زجر کشیدم&nb ...

پس چجور بعضیا ب بدترین شکل ممکن دل میشکنن ب خوشی و شادی زندگی میکنن😔

خودم هر بار دل کسیو شکستم ناراحت کردم دقیقا فرداش تاوان دادم .اما چون دل شکستیگی جزئی بوده منم تاوان ...

عزیزدلم اروم باش خدا از حق خودش میگذره ولی از حق بندش هیچوقت نمیگذره صبرخدا زیاده میگن کمترین صبرش چهل ساله 

چجور دلتو شکستن چجور پس داد

خیلی حرفهای زشت و بدی بهم زد جلو روم و پشت سرم پیش بقیه جوری که نمیتونستم برم بیرون 

فکر میکردن من دختر خرابی هستم 🙂

کلا درگیرمریضی و بیماری هستش زمینگیر شده همش استرس اینو داره که الآن میمیره یا یک ساعت دیگه 

کاری باهام کرده بود که شبهام فقط با گریه سر میشد

اینم بگم طرف خانم هستش

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
یه خانواده ای در حقم خیلی نامردی کردن بهترین روزای جوونیمو که تو اوج شور و شوق بودم خراب کردن روزایی ...

وای دقیقاااااا مثل من منم خانواده ای دلمو خیلییی بیرحمانه شکستن جوری ک یه درصدم وجود خدارو درنظر نگرفتن یعنی میشه اینجوری بیدحمانه اوناهم تاوان بدن

چند ماهه دلم بد شکسته بددددد

اینقدر که هنوز تو حمام زیر دوش با خودم حرف میزنم و جواب توهینهایی که کرد رو با خودم میدم

ارزومه ارزززززومه تحقیر شدنشو ببینم ولی میدونم ارزوی محالیه

2706