2733
2734
عنوان

کیا تاوان دل شکستن رو دادن و کیا تاوان دل شکستشونو دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 173 پست
فقط یه نفر هست که بدجور ظلم کرده وهنوز تاوان نداده اونم مطمئنم تا قبل از مرگش میبینم 

اره عزیزدلم شک نکن ک پس میده فقط دیر و زود داره 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
دلمو شکستن مادر شوهر و خواهرشوهرام زمانی که عقد بود چون عروس شهر غریب شدم مدام اخ و پیف میکرد مادرشو ...

واییی اشکم دراومد قربون خدا برم ک انقدر مراقب دل شکسته هاس 

حالا فهمید ک تاوان داده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دقیقاااااا مثل من منم خانواده ای دلمو خیلییی بیرحمانه شکستن جوری ک یه درصدم وجود خدارو درنظر نگر ...

وقتی که دیگه منتظر تاوان دادنشون نشدی و بخشیدی و رهاشون کردی مطمعن باش که این اتفاق میوفته.

چوب خدا صدا نداره.

من واقعا براشون خیلی ناراحت شدم که اینجوری گره افتاد تو زندگیشون چون من بخشیده بودمشون...حتی مادره بهم زنگ زد که میدونم آه توعه که مارو به این روز انداخته مارو ببخش تا ماهم آروم بگیریم.

منم بهشون گفتم خیلی وقته بخشیدمتون هیچ وقت نمیخواستم این اتفاقا براتون بیوفته.

ولی خب خواست خدا همیشه بر خواست ما ارجحیت داره

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2742
خیلی حرفهای زشت و بدی بهم زد جلو روم و پشت سرم پیش بقیه جوری که نمیتونستم برم بیرون  فکر میکرد ...

عزیزدلم خدا بهت ارامش بده چه خوب ک دلت اروم شد 

کاش اوناهم بدونن ک تاوان دادن تا دیگه دلی رو نشکنن

چند ماهه دلم بد شکسته بددددد اینقدر که هنوز تو حمام زیر دوش با خودم حرف میزنم و جواب توهینهایی که ک ...

محال نیست قربونت برم خدا از اشکای هیچ دختری نمیگذره 

کاش بدونن ک دارت تاوان دل مارو میدن تا دیگه این کارو باکسی نکنن 😔

امیدوارم 

من خودم همون یه بار اون کارو کردم و تاوانشو دادم 

الان حتی اگه از همسرم عصبی بشم کاری نمیکنم دلش بشکنه چون میدونم عصبانیت من نهایت یه روزه دو روزه 

ولی دلشکستن یه عمر تاوان داره

2740
واییی اشکم دراومد قربون خدا برم ک انقدر مراقب دل شکسته هاس  حالا فهمید ک تاوان داده؟

پررو تر از این حرفان

ولی شوهرم فک کنم فهمیده

چند سال طول کشید ولی بالاخره تاوان دادن

دلم شکست بدم شکست

یا مثلا من 5 شنبه عروسیمه رفتم شهر غریب خونوادم روز عروسی میخاستن بیان پر از دلشوره بودن

اونوقت مادرشوهرم نامزدی دخترشو گذاشت چهارشنبه یعنی هیچکی منو نمیدید با پای خودم رفتم ارایشگاه واسه بند و ابرو اومدم خونشون دیدم واسه دخترش بزن و بکوب گرفتن .شب شد من صبح زود باید میرفتم ارایشگاه وقتی کلی مهمون داشتن واسه جشن دخترش من خداحافظی کردم برم بخابم نگو به همشون برخورد و باهام قهر کردن روز عروسیم.....

همش تو دلم موند

وقتی که دیگه منتظر تاوان دادنشون نشدی و بخشیدی و رهاشون کردی مطمعن باش که این اتفاق میوفته. چوب خدا ...

چقدر خوبه که فهمیده تاوان داده تا دیگه دل هیشکی رو نشکنن شرمنده که میپرسم سر عشق و این چیزا بود دلتو شکستن یا چیزای دیگه؟

2706