2737
2739

سلام لطفا کسانی که تجربه دارند راهنمایی کنند 

تو هفته ۵ حاملگی خارج از رحمی من در لوله چپ با بتای بالای ۵ هزار و اندازه ۲۰ در ۱۵ میلی متر تشخیص داده شد 

چون بارداری اولم بود دکتر درمان دارویی رو ترجیح داد 

متروتکسات تزریق شد روز هفتم بتا شد ۵۰۰ ولی متاسفانه روز ۱۴ ام شده بود ۲۷۰۰،اندازه ساک حاملگی ثابت مونده بود ولی اندازه کلیش شده بود ۲۴ در ۲۹ میلی متر ،که دکترم گفت ۹ میلی متر واسه دو هفته زیاد نیست گفت می تونی همین طوری ادامه بدی و بتا چک کنی می تونی دوز دومم بزنی که من ریسک نکردم دوز دومم زدم درد هم چنان در پهلوی چپم هست ولی قابل تحمله تو حرکت و جابه جایی بیشتر اذیت میشم ،به نظرتون دوز دوم اثر می کنه؟لکه بینی هم قطع شده کلا بعد دوز دوم ،ضخامت اندومتر هم بعد تزریق اول از ۱۳ به ۳ رسیده بود که دکتر گفت نشونه خوبیه 

عزیزم درکت میکنم درد خترج رحمی خیلی بده به حرف دکترت گوش بدع به امید خدا دفع میشه،برای منو دکترا نتونستن تشخیص بدن ولولم ترکید

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای چه بد واقعا متاسفم بعدش تونستید باردار بشید؟

اره عزیزم ولی متاسفانه اینم سقط شد

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2742
عملتون سخت بود؟

دکترا میگفتن ۵۰،۵۰زنده میمونم،حالا ببین سخت بود یا نه

2740
عزیزم درکت میکنم درد خترج رحمی خیلی بده به حرف دکترت گوش بدع به امید خدا دفع میشه،برای منو دکترا نتو ...

تو هفته چندم لولتون ترکید ؟من الان هفته ۸ ام هستم هفته ۵ ام تشخیص دادن از اون موقع تحت نظرم درد شدید ندارم ولی موقع حرکت جابه جایی و خیلی ببخشید دستشویی درد دارم

تو هفته چندم لولتون ترکید ؟من الان هفته ۸ ام هستم هفته ۵ ام تشخیص دادن از اون موقع تحت نظرم درد شدید ...

جنین من بزرگ بود جنسیتش معلوم بود،تو اتاق عمل میگفتن تقریبا۲۰هفتشه،من درد شدید یه طرفه،درد شونه که نشونه پارگی لولس،موقع دستشویی میمردم وزنده میشدم

جنین من بزرگ بود جنسیتش معلوم بود،تو اتاق عمل میگفتن تقریبا۲۰هفتشه،من درد شدید یه طرفه،درد شونه که ن ...

وای خدای من یعنی تا اون اندازه رشد کرده بوده تو کل این ۲۰ هفته باید دردتون زیاد باشه که چطور تحمل کردی خیلی سخته 

وای خدای من یعنی تا اون اندازه رشد کرده بوده تو کل این ۲۰ هفته باید دردتون زیاد باشه که چطور تحمل کر ...

میدونی از وقتی تکون خوردنش شروع شد دردای شدید منم شروع شدخدا نگذره از دکترمو اون سونوگرافی عوضی،سال۹۵،من بالای۱۰باررفتم پیشش سونو واون سالی ۱تومن پول سونوم شد،ولی عوضی نفهمید

میدونی از وقتی تکون خوردنش شروع شد دردای شدید منم شروع شدخدا نگذره از دکترمو اون سونوگرافی عوضی،سال۹ ...

ای بابا ،کاش دکترتو عوض می کردی،من ی فیبروم ساب سروزال دارم میگم نکنه اون باعث خارج از رحمی،شده

ای بابا ،کاش دکترتو عوض می کردی،من ی فیبروم ساب سروزال دارم میگم نکنه اون باعث خارج از رحمی،شده

سال۹۵بود،سنم کمتر بود تجربم کمتر،اصلا فکرشو نمیکردم

2706