2737
2734
عنوان

کدومش بهتره بنظرتون؟ 😍😄

2303 بازدید | 47 پست

یه خانومی چن ساعت پیش یه تاپیک زده بود متاهل بود ک میخاست بره نیروانتظامی استخدام بشه منم حقیقتا برام سوال شد که چطوری دیگه چن دیقه پیش از شوهرم پرسیدم گف میشه یه سری شرایطا داره... منم همینجوری گفتم پس منم برم گف هرجوردوست داری بستگی به خودت داره، من الان باردارم مدرک دیپلمم این ترم میگیرم ولی اگه بخوام برم باید بزارم بعد بدنیااومدن بچه برم، اخه بچه برا چم بود اگه باردارنبودم تابستون میفتادم دنبال کاراش🥲

حالا خانوما بنظرتون الان ک شوهرم مخالفتی فعلا نداشته، من درسمو ادامه بدم یه رشته ی خوبو تو دانشگاه ادامه بدم یا بفکر استخدامی تو نیروانتظامی باشم؟ کدومش بهتره؟ 

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

اینقدر زود تصمیم نگیر 

ولی خب من خیلی این شغل رو دوست دارم و ...😊

نی نی یار جان تعلیق نکن! فقط همین کاربری رو داریم!!😖😪 امیدوارم با خوندن امضام، باعث خندتون بشم🥰😍          .احتمالا من یه مدت نیستم. راستش نمیدونم برمی‌گردم یا نه! ولی شاید یکی دوتا تاپیک در ۱ ۲ هفته زدم...من برگشتم! همین امروز...شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشتم😂✌🏻۱۷_ شما حتی متوجه نشدید سرکارتون رو نباید بهم چسباند! ۱۸- شما متوجه نشدید کنار عدد ۱۷ قبلی به جای- این رو گذاشتم _! ۱۹- اما اینبار چک نکردید چون فکر کردید دروغ میگویم! ۲۰-اما اینبار حق با من بود! راستی سرکار هم بهم میچسبه😂😂اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم اما ۴ شماره آخر رو خودم گفتم 🤣😐..?.. یه زمانی شیفته و دلتنگش بودم...ذهنم و درسمو به پاش گذاشتم... عمر عزیزم رو بهش هدیه کردم... اما الآن حتی یادم نمیاد کی بود! 😌کاربری دست چند نفره‼️‼️
یعنی فقط به خاطر ذوق زده شدن به این زودی؟! اینقدر زود تصمیم نگیر  ولی خب من خیلی این شغل رو د ...

نمیدونم من فکر میکردم شوهرم مخالفت کنه اخه با دانشگا رفتنمم ب زور راضیش کردم 😅اما مخالفت نکرد منم قبلا دوس داشتم کلا این شغلو ولی خب نمیدونم برا منی ک بعدا بچه هم دارم خوبه یا نه همون دانشگاهو یه رشته خوب بخونم

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من فکر میکردم شوهرم مخالفت کنه اخه با دانشگا رفتنمم ب زور راضیش کردم 😅اما مخالفت نکرد منم ق ...

میخوای درخواست بدی نظر واقعیم رو بگم

چون منم باردارم😁و ...

نی نی یار جان تعلیق نکن! فقط همین کاربری رو داریم!!😖😪 امیدوارم با خوندن امضام، باعث خندتون بشم🥰😍          .احتمالا من یه مدت نیستم. راستش نمیدونم برمی‌گردم یا نه! ولی شاید یکی دوتا تاپیک در ۱ ۲ هفته زدم...من برگشتم! همین امروز...شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشتم😂✌🏻۱۷_ شما حتی متوجه نشدید سرکارتون رو نباید بهم چسباند! ۱۸- شما متوجه نشدید کنار عدد ۱۷ قبلی به جای- این رو گذاشتم _! ۱۹- اما اینبار چک نکردید چون فکر کردید دروغ میگویم! ۲۰-اما اینبار حق با من بود! راستی سرکار هم بهم میچسبه😂😂اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم اما ۴ شماره آخر رو خودم گفتم 🤣😐..?.. یه زمانی شیفته و دلتنگش بودم...ذهنم و درسمو به پاش گذاشتم... عمر عزیزم رو بهش هدیه کردم... اما الآن حتی یادم نمیاد کی بود! 😌کاربری دست چند نفره‼️‼️
2742
میخوای درخواست بدی نظر واقعیم رو بگم چون منم باردارم😁و ...

باشه عزیزم

ب سلامتی بدنیاش بیاری😍

تو همونی هستی که به خاطر ی مرد غریبه مایستادی رو خانوادت من هرچی باشم بی حجاب باشم اهل نماز روزه نباشم هم جلو خانواده و پدر مادرم نمی ایستم بهشون احترام میذارم فکرم پیش درس و ایندمه پیش اینکه کار داشته باشم شما ها فکر میکنید بقیه فقط دنبال لخت شدنن

مقابله با زن ستیزی 
تو همونی هستی که به خاطر ی مرد غریبه مایستادی رو خانوادت من هرچی باشم بی حجاب باشم اهل نماز روزه نبا ...

حوصله ی بحث درست کردن ندارم 

تا باز نی نی یارو تگ نکردم ب سلامت 

ریپ نزن 

2738
به هر حال طلاق گرفتی امیدوارم این ازدواجت خوب باشه

من کیمیا نیستم اگه همین آیدیتو ندم ب شوهرم و از طریق همین آیدی پیگیری نشی و بفهمی فحاشی چیه

اسکرین تمام چتاتو دارم 

تو ک تاپیکامو دنبال میکنی باید بفهمی شوهرم تو چه قسمت از س. پاه کار میکنه

خوراکش همینجور مسائله

چن بار گفتم ریپ نزن خودت خاستی

بای

من کیمیا نیستم اگه همین آیدیتو ندم ب شوهرم و از طریق همین آیدی پیگیری نشی و بفهمی فحاشی چیه اسکرین ...

سلام عزیزم خوبی؟ولش کن اینجا آدم بیکار زیاد هست که از آزار رسوندن به بقیه لذت میبرن ول کن خودتو ناراحت نکن

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲

کیمیا جان عزیزم ولش کن ایشون بیمار روحی هستن و  مشکل روانی داره @niloofar_1800‍ و @hasti_rahmati‍ این دو اکانت واسه یه نفره که هم توهین میکنه هم تاپیک های دروغ میزنه اینجا هم اعتراف کرد که کاربری دومش هست 

‍ 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
نی نی یار رسیدگی کن این نمیتونه منو تهدید کنه @niniyar_5    

تو خودت میایی تاپیک بقیه چرت و پرت میگی بعدم خودت نی نی یار رو تگ میکنی جالبه 

فک نکن نمیدونم هم این اکانت خودت و هم این @niloofar_1800‍ هردوشون خودتی 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
2706