2733
2734
عنوان

کدومش بهتره بنظرتون؟ 😍😄

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 47 پست
سلام عزیزم خوبی؟ولش کن اینجا آدم بیکار زیاد هست که از آزار رسوندن به بقیه لذت میبرن ول کن خودتو نارا ...

سلام گلم خوبی الحمدلله? الان با خط محمد اومدم تعلیق شد اون اکانتم البته تا هشتم برجه 2 تعلیقه بعدش با اون میام🥲😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
کیمیا جان عزیزم ولش کن ایشون بیمار روحی هستن و  مشکل روانی داره @niloofar_1800 ‍ و @hasti_ra ...

سلام گلم 

الان با خط شوهرم عضو شدم 14 روز تعلیق شدم 

مشخصه دو اکانت برا یکیه ول کن توام خودتو درگیر نکن من انقد اون شب حرص خوردم داشتم میترکیدم انقد حرفای بد به منوشوهرم زد ک فقط خدا میدونه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم خوبی الحمدلله? الان با خط محمد اومدم تعلیق شد اون اکانتم البته تا هشتم برجه 2 تعلیقه بعدش ب ...

سلام عزیزم خوبی؟خیلی نگرانت بودم گفتم خدایا این دختر کجا رفت نکنه خدایی نکرده اتفاقی افتاده باشه براش

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
سلام گلم  الان با خط شوهرم عضو شدم 14 روز تعلیق شدم  مشخصه دو اکانت برا یکیه ول کن توام ...

وای خدا نگذره ازش با یه خانم حامله این کارو میکنه،نی نیت خوبه؟

2731
سلام عزیزم خوبی؟خیلی نگرانت بودم گفتم خدایا این دختر کجا رفت نکنه خدایی نکرده اتفاقی افتاده باشه برا ...

قربونت عزیزم ببخشید نگران شدی🩷️

تعلیقم تا هشتم برمیگردم با اون کاربری 

وای خدا نگذره ازش با یه خانم حامله این کارو میکنه،نی نیت خوبه؟

انقد فوشای بدی داد بقران داشتم خفه میشدم انقد چیزای بدی گف به محمد نشون دادم گف دهن ب دهن نشو چیزی نگو 

خوبه عزیزم کوچیکته 🥰

قربونت عزیزم ببخشید نگران شدی🩷️ تعلیقم تا هشتم برمیگردم با اون کاربری 

خواهش گلم،منم یه کاربری داشتم که واسه همیشه تعلیق شد چطور برگردوندی؟

انقد فوشای بدی داد بقران داشتم خفه میشدم انقد چیزای بدی گف به محمد نشون دادم گف دهن ب دهن نشو چیزی ن ...

درخواست دوستی هرکسی رو قبول نکن به خصوص میدونن تو مذهبی هستی میان عقده هاشونو خالی میکنن،سلامت باشه انشالله 😍

2740
درخواست دوستی هرکسی رو قبول نکن به خصوص میدونن تو مذهبی هستی میان عقده هاشونو خالی میکنن،سلامت باشه ...

بخدا من مذهبی نیستم فقط چون گیر میدن بایدپوششمو رعایت کنم, شوهرم مذهبیه اونم بیشتر بخاطر کارش ,,فقط خوشمم نمیاد تاپیک زده بود من ازمرد غیرتی بدم میاد مرد باید فککنم سیب زمینی باشع بعد یه عده خانومای طفلکو مسخره کرده بود ک چرا دارید میسازید بااینجور مردایی شماها برده اید و...بعد مجدد از ارزوهای خودش گفته بود البته در قالب واقعیت و یکی از کاربرا مچشو گرفته بود همین کاربر مشکل گشا ک تو تاپیکم پست گزاشته 😂

ممنون از دعات انشاالله پسرتم همیشه تنش سالم باشع

درخواست دوستی هرکسی رو قبول نکن به خصوص میدونن تو مذهبی هستی میان عقده هاشونو خالی میکنن،سلامت باشه ...

بقران یع حرفایی زده بود میگف ببخشید میگم , برو ....شوهرتو بخور نوش جونت , باید رو شترم شوهرتو تمکین کنی و شوهرت میتونه چارتا زن بگیره تو جنس دومی و...😑خیلی بیشعوربود بلانسبت , حرفاشو به محمد نشون دادم میگف من ک پسرم همچین حرفایی تاالان ب زبون نیاوردم😐😂

خواهش گلم،منم یه کاربری داشتم که واسه همیشه تعلیق شد چطور برگردوندی؟

الان ک با خط محمد اومدم ولی نی نی یار اخطار نارنجی داد بعد 14 روز خودکار اون یکی کاربریم از تعلیقی درمیاد

بخدا من مذهبی نیستم فقط چون گیر میدن بایدپوششمو رعایت کنم, شوهرم مذهبیه اونم بیشتر بخاطر کارش ,,فقط ...

خوب چون چشم دیدن این مردای مذهبی ندارن زورشون هم بهشون نمیرسه میان رو مخ زناشون کار میکنن که به خیال خودشون زندگیشون رو خراب کنن

بقران یع حرفایی زده بود میگف ببخشید میگم , برو ....شوهرتو بخور نوش جونت , باید رو شترم شوهرتو تمکین ...

ول کن به خاطر این جور آدما خودتو و شوهرتو ناراحت نکن 

الان ک با خط محمد اومدم ولی نی نی یار اخطار نارنجی داد بعد 14 روز خودکار اون یکی کاربریم از تعلیقی د ...

آها من کلا رمز عبورشو هم فراموش کردم

آها من کلا رمز عبورشو هم فراموش کردم

من ذخیره میکنم ک نیاز نباشه هردفعه رمز بزنم البته کدملیمو میزنم همیشه ک ذخیرم نکردم یادم بمونه بنظرم یه رمز بزن یادت بمونه البته فککنم میشع رمزو تغییر بدی تو سایت 

من محمد نمیدونه با خطش اومدم سایت , گف دیگه اصن سایت نرو به هیچ وجه , امروز رفت بیرون گوشیش خونه جا مونده بود با خطش اومدم سایت ثبت نام کردم , بفهمه بلوا به پا میکنه😅

راستی ب سلامتی خونه مامانتی?

2706