2752
2734
عنوان

کدومش بهتره بنظرتون؟ 😍😄

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 47 پست
سلام گلم  الان با خط شوهرم عضو شدم 14 روز تعلیق شدم  مشخصه دو اکانت برا یکیه ول کن توام ...

عزیزم حرص نخور حامله ایی اون خیلی عوضی و پسته از تاپیک هاش معلومه 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
عزیزم حرص نخور حامله ایی اون خیلی عوضی و پسته از تاپیک هاش معلومه 

قربونت فداتشم چشم🩵

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ذخیره میکنم ک نیاز نباشه هردفعه رمز بزنم البته کدملیمو میزنم همیشه ک ذخیرم نکردم یادم بمونه بنظرم ...

آره منم بعد اون کاربری دیگه اینو کدملیم زدم،آره هنوز خونه بابامم احتمالا آخر همین هفته برم

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
آره منم بعد اون کاربری دیگه اینو کدملیم زدم،آره هنوز خونه بابامم احتمالا آخر همین هفته برم

ب سلامتی ایشالا همیشه ب تفریح

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
ب سلامتی ایشالا همیشه ب تفریح

خوبی عزیزم؟ 

دیدم داری واسه امتحانات میخونی

همون دیپلم درسته؟ 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
خوبی عزیزم؟  دیدم داری واسه امتحانات میخونی همون دیپلم درسته؟

سلام گلم بهتری شما?

اره این ترم ایشالا دیپلمو میگیرم بعدش واسه کنکور میخام شرکت کنم 

من شبارو بیشتر میتونم بخونم چون روزا مشغول خونه داری و بیرون رفتنیم 

سلام گلم بهتری شما? اره این ترم ایشالا دیپلمو میگیرم بعدش واسه کنکور میخام شرکت کنم  من شبارو ...

عزیزم ببین شب خوندن اشتباهه

امسال هم دیپل گرفتن سخته چون امتحانات رو سخت تر کردن

اگر فقط هدفت دیپلم گرفته حتما خیلی محکم بخون و صبح شروع کن

جوری باشه که بتونی تا 30 ام همه رو جمع کنی حداقل 12 یا 13 بگیری

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
عزیزم ببین شب خوندن اشتباهه امسال هم دیپل گرفتن سخته چون امتحانات رو سخت تر کردن اگر فقط هدفت دیپل ...

وای نه ۱۲،۱۳ هیچوقت تو نمراتم نبوده من کمترین نمره م ۱۸ بوده😢نگا به قضیه ازدواج و عاشقی و فرارم نکن ، بچه درسخونی بودم من 😅

نه هدفم صرفا دیپلم نیس میخام معدلمم خوب باشع برا کنکور شرکت کنم 

بخدا دیشب محمد نزدیکای 1 شب خابیده من دیگه بعدش رفتم تواتاق درو بستم چراغو روشن کردم تا نزدیکای ۴ صب‌درس خوندم 

وای نه ۱۲،۱۳ هیچوقت تو نمراتم نبوده من کمترین نمره م ۱۸ بوده😢نگا به قضیه ازدواج و عاشقی و فرارم نکن ...

عزیزممم افرین بهت

اگر نیخوای معدلت خوب باشه باید خیلی بخونی و در روز 11 تا 12 ساعت بخونی

با شوهرتم هماهنگ کن که باهات همکاری کنه و فذا و شام با اون باشه

وای نه ۱۲،۱۳ هیچوقت تو نمراتم نبوده من کمترین نمره م ۱۸ بوده😢نگا به قضیه ازدواج و عاشقی و فرارم نکن ...

خیلی خیلی به عمومیا حواست باشه

برای دروس از کتابای فرمول بیست استفاده کن

عزیزممم افرین بهت اگر نیخوای معدلت خوب باشه باید خیلی بخونی و در روز 11 تا 12 ساعت بخونی با شوهرتم ...

هه شوهر ظهر از سرکاربرگشته جورابشو ول داده تو حموم منم داذم دستش خودش شست😂

ولی کلا ازش راضی ام وقتایی ک درس میخونم تلویزیون و اینا روشن نمیکنه تو کارع خونه م کمک میده 

خیلی خیلی به عمومیا حواست باشه برای دروس از کتابای فرمول بیست استفاده کن

باردارم واقعا شرایطم سخته یه سر دکتری , کاره خونه بعد قرارع بریم خونه مادرشوهرم اینا و... ولی با وجود اینام میرسم انشاالله من ک تمام تلاشمو میکنم

هه شوهر ظهر از سرکاربرگشته جورابشو ول داده تو حموم منم داذم دستش خودش شست😂 ولی کلا ازش راضی ام وقت ...

عزیزم😂

ایشالا ک موفق باشی

2706