2752
2739
عنوان

نامزدم جواب منو نمیده بعد گوشیش دو ساعته اشغاله

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه اشغال است بوق نمیزنه ولی مثلا وقتی با هم صحبت میکنیم پشت خطی میفته ولی چرا پشت خطی من نمی افته ...

بلاکت کردهههههههه

همه حرفای پشت سرتون ازحسادت وفشارنیست.شاید واقعا آدم شخمی ای هستین.
2731
اگه نزنه در حال مکالمه.  یعنی یه جنگولی درست کرده نتونی بهش دسترسی داشته باشی اگه با کسی صحبت م ...

همینو میگه : شماره مورد نظر اشغال است ، لطفا بعدا تماس بگیرید 

خیلی اهمیت میدم بهش حس میکنم اشتباهه

بله اشتباهه 

جواب نداده دیگه کاریش نداشته باش تا خودش سراغ بگیره

آدم یکی دوبار سراغ یکیو میگیره تحویل گرفت گرفت نگرفت دیگه چرا خودتو هی کوچک میکنی؟

زیاد تو زندگیش حضور داری

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2740
همینو میگه : شماره مورد نظر اشغال است ، لطفا بعدا تماس بگیرید 

بلاکییییی

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

[QUOTE=338890066]اگه فقط بوق اشغال میزنه مسدودت کرده ولی اگه بگه اشغاله داره حرف میزنه  ولی به نظرم مسدودت کرده ...[/QUOTEمسدودم باشی پیام میره. ولی خب میره تو بلک لیست یارو بعدا میتونه بخونه ولی روصفحه گوشیش نمیفته. 

اما برای ماییکه بهش پیام دادیم دوتا تیک میزنه

همه حرفای پشت سرتون ازحسادت وفشارنیست.شاید واقعا آدم شخمی ای هستین.