2733
2739

با پسری تو رابطم ۳۱ سالشه قصدمون ازدواجه همه جوره از من سرتره 

مدرک فوق لیسانس داره مغازه داره حسابدار شرکتیه و تولیدیم جدا داره 

ولی من درس اینا نمیخونم علاقه ندارم میدونن خانوادش و مشکلی ندارن 

من امروز تولد بیست سالگیم بود این چند روزم اینقدر دعواش کردم اذیتش میکردم حد نداشت اونم هعی میگفت اروم باش 

امروز صبح زنگ زد گفت بیا جایی که همیشه اونجا سوارت میکنم رفتم برد من و چرخوند و برام کلی شکلات و خرس و شال خریده بود جا خوردم و پیشش خجالت کشیدم 

سری بعد چطور براش جبران کنم غذاهامو دوستداره غذا براش درست کنم؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
شاید سنتون با هم اختلاف زیاد داره اینجوری نمیسازین با هم

نه اون هر چی میگم گوش میده خیلیی مهربونه کرم از من بود بیخودی اذیتش میکردم اونم هعی میگفت اینجور نکن عزیزم 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706